صاحب امتیاز و مدیریت سایت و مجموعه می مارکت: محمدرضا واحدی

کار ما با درک مشتریان شروع می شود و با تلاش برای تهیه بهترین محصولات ادامه پیدا می کند تا با رضایت مشتریان محترم به اتمام برسد. در همین راستا این مجموعه در زمینه محصولات شیائومی شروع به کار کرده تا بتواند یکی از بهترین انتخاب ها برای مشتریان این بخش باشد. سایت می مارکت با ارائه محصولات شیائومی و ارائه بررسی های دقیق و موشکافانه قصد دارد تا علاوه بر ایجاد یک فروشگاه آنلاین، یک سایت تخصصی نقد و بررسی نیز باشد.

تلاش ما برای قانونمند بودن، تحت نظارت دائم مشتریان بودن، تهیه بهترین محصولات، سیستم قیمت گذاری واقعی و مناسب و پیشرفت، خستگی ناپذیر است. لذا در این راستا ارائه بعضی از خدمات به مشتریان محترم را برای خود الزامی دانسته و به آن ها عمل می کنیم. از جمله خدمات می توان به ارسال کالا به سراسر کشور، ارسال کالا با سیستم اکسپرس می مارکت به تمام نقاط شیراز، پاسخگویی قبل، هنگام خرید و پس از خرید، ضمانت اصل بودن کالا، ضمانت سلامت فیزیکی، ضمانت مناسب ترین قیمت و ۷ روز ضمانت بازگشت کالا را نام برد.

با توجه به الزامی دانستن رعایت قوانین جاری کشور برای خودمان و به طبع اطمینان مشتری به این مجموعه ، ما نیز قوانینی را برای ایجاد فضایی امن و همراه با آسایش برای مشتریان محترم تهیه کردیم تا بتوانیم هر چه بهتر در راستای پاسخ گویی به شما قدم برداریم. برای اطلاع از این قوانین لطفا به بخش درباره ما، قوانین و مقررات رفته و مطالعه بفرمایید.

یکی از اساسی ترین ملزومات پیشرفت در هر مجموعه اقتصادی، انتقادات، نظرات و پیشنهاد های مشتریان محترم می باشد. به همین خاطر ما با آغوشی باز تمامی انتقادات و نظرات شما را می پذیریم و با تمام توان برای تحقق بخشیدن به آن ها تلاش می کنیم. برای ثبت انتقادات، نظرات و پیشنهاد های خود به قسمت تماس با ما مراجعه کرده و ما را برای ایجاد مجموعه ای بهتر یاری کنید.