اسپیکر شیائومی

شیائومی که با ارائه گوشی های هوشمند باکیفیت و ارزان قیمت، موفق به کسب بازار بزرگی در سطح بین المللی شد، به این حیطه اکتفا نکرده و محصولات خود را در گستره ای وسیع تر و تنوعی بی نظیر به بازار ارائه نمود. محصولات صوتی شیائومی که شامل اسپیکر شیائومی، هندزفری های شیائومی، ایرفون بلوتوثی شیائومی و هدفون شیائومی می باشند، از محصولات جذاب این برند هستند که نه تنها از کیفیت ساخت عالی و طراحی فوق العاده ای برخوردار هستند، لذت شنیدن فایل های صوتی را با ارائه صدای واضح و شفاف برای شما چندین برابر می سازند.

اسپیکر های بلوتوثی و قابل حمل شیائومی از طراحی های جذاب و مینیمالیستی برخوردار بوده و با وجود اندازه کوچک و جمع و جوری که دارند، صدای قدرتمندی را به شکا ارائه می دهند. برخی از این اسپیکرها به میکروفون داخلی مجهز بوده و این امکان را فراهم می سازند که به تماس های تلفنی خود پاسخ دهید. پشتیبانی از بلوتوث قابلیت مهم دیگری است که به لطف آن می توانید ارتباط اسپیکر را با دیگر وسایل مانند تلفن همراه، کامپیوتر، تلویزیون و ... برقرار سازید.

یکی از نمونه اسپیکرهای شیائومی، Qualitell می باشد که از طراحی دومنظوره ای برخوردار بوده و هم به عنوان اسپیکر بلوتوثی و هم شارژر بی سیم می توانید از آن استفاده نمایید. اسپیکر Square Box 2، اسپیکر بلوتوثی دوقلوی QCY BOX 1، اسپیکر بلوتوثی Round 2 و ... از دیگر نمونه اسپیکر های این برند می باشند که در دسته بندی مربوطه در سایت می مارکت می توانید به مطالعه دقیق مشخصات آنها بپردازید. با اسپیکر های ظریف و زیبای شیائومی می توانید از شنیدن موسیقی دلخواهتان نهایت لذت را ببرید.

filter_list