اسکوتر شیائومی

شرکت بزرگ شیائومی با ارائه محصولات متنوع توانسته پاسخگوی نیازهای گوناگون افراد در سرتاسر جهان باشد و طرفداران زیادی را در سطح بین المللی به دست آورد. این شرکت در کنار محصولاتی مانند گوشی های هوشمند، وسایل صوتی و تصویری متنوع، پاوربانک ها و بسیاری از محصولات دیگر، نسبت به نیازهای تفریحی افراد نیز بی توجه نبوده و محصولاتی مانند اسکوترها، ربات های اسباب بازی و ... را به این منظور روانه بازار کرده. اسکوترهای شیائومی در چندین طرح متنوع و زیبا با ویژگی های متفاوت به بازار ارائه می شوند.

طی چند سال اخیر برندهای متنوعی از انواع اسکوتر برقی وارد بازار شده اند. اما در این میان برند شیائومی یکی از بهترین برندهای ارائه دهنده اسکوتر می باشد که با اسکوتر ناین بات مینی پرو، حضورش را در ایران آغاز کرد. این اسکوتر دسته دار از کیفیت بالایی برخوردار است. شیائومی علاوه بر Ninebot Mini Pro، اسکوترهای دیگری مثل Ninebot One E Plus، Ninebot One C Plus، Ninebot E Plus، Ninebot KickScooter، Ninebot Mini را نیز به بازار ارائه نموده است. هر یک از این اسکوترها شکل ظاهری متفاوت و قابلیت های مخصوص به خود دارند. طراحی اغلب اسکوترهای شیائومی به گونه ای می باشد که به لطف چراغ های LED تعبیه شده در آنها، ایمنی شما را حتی در هنگام شب تضمین می نمایند. تنها با کمی تمرین، به راحتی می توانید تعادلتان را حفظ نموده و از سواری با آنها لذت ببرید.

شیائومی علاوه بر این اسکوترهای متنوع، یک دوچرخه برقی تاشو نیز ارائه داده که نحوه کار کردن با آن به صورتی است که تمامی اعضای بدن شما را درگیر می کند و این موضوع خالی از لطف نیست. چرا که در عین تفریح و سرگرم شدن،  عضلات بدنتان به ورزش وادار می شوند. همچنین، تمامی اطلاعات مربوط به کالری کاربر، مسافت طی شده و ... را می توانید از طریق اپلیکیشن زیر نظر داشته باشید. البته ناگفته نماند که اسکوترها نیز از قابلیت پشتیبانی از اپلیکیشن برخوردارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید در دسته بندی اسکوتر و دوچرخه، نگاهی دقیق تر به مشخصات آنها بیندازید.

filter_list