ایرفون بلوتوث شیائومی

شیائومی با ارائه محصولات متنوع توانسته بازار بزرگی را در سطح جهانی از آن خود کند. دسته بندی محصولات صوتی شیائومی نیز از این تنوع بی نصیب نمانده و این محصولات در تنوعی گسترده وارد بازار می شوند. این دسته بندی شیائومی مجموعه ای متنوع از هندزفری های شیائومی، ایرفون های بلوتوثی شیائومی، هدفون ها و اسپیکرها می باشد که در کنار طراحی های ظریف و زیبا، عملکرد فوق العاده ای را به کاربر ارائه می دهند. 

ایرفون بلوتوثی شیائومی که زیر مجموعه ای از محصولات صوتی شیائومی است، چندین مدل متنوع از ایرفون های بدون سیم و ایرفون های دارای سیم را در برمی گیرد. این ایرفون های بلوتوثی ظریف و کوچک با کیفیت صدای فوق العاده ای که ارائه می دهند، لذت شنیدن موسیقی را برای شما چندین برابر می سازند. قابلیت کاهش نویز که در اغلب آنها نهادینه شده است، مشکل صداهای مزاحم محیط اطراف را حل کرده و حتی در محیط های پر سر و صدا نیز می توانید از لذت شنیدن یک موسیقی آرامش بخش بی نصیب نمانید. ناگفته نماند که وزن سبک ایرفون ها سبب می شود تا حتی در صورت استفاده طولانی مدت، احساس ناراحتی و خستگی نکنید. حتی ممکن است، گاهی وجود آنها را در گوشتان فراموش کنید!

کاربرد این ایرفون ها تنها به شنیدن موسیقی ختم نمی شود. می توانید به تماس های ورودی پاسخ داده و کیفیت تماس حضوری و فیس تو فیس را دریافت نمایید. کار کردن با این ایرفون ها بسیار ساده بوده و کنترل پخش موسیقی از قطع کردن تا پخش کردن و انتخاب آهنگ قبلی و بعدی گرفته تا پاسخ دادن به تماس، از طریق دکمه لمسی یا فیزیکی موجود روی ایرفون انجام می پذیرد. نکته مثبت دیگر این که حتی هنگام دویدن و ورزش کردن نیز می توانید از این ایرفون ها استفاده کرده و خیالتان راحت باشد که از گوشتان بیرون نخواهد افتاد. می توانید در دسته بندی ایرفون بلوتوثی در سایت می مارکت، نگاهی دقیق تر به طراحی ظاهری و مشخصات ایرفون ها بیندازید.

filter_list