تلویزیون شیائومی

شرکت شیائومی با ارائه گوشی های هوشمند توانست جایگاه فوق العاده ای را در سطح جهانی کسب نماید و تبدیل به برندی معروف و محبوب برای کل مردم دنیا شود. اما تنها گوشی های هوشمند شیائومی نبودند که موفق به کسب بخش عظیمی از بازار جهانی شدند، بلکه تلویزیون های شیائومی نیز با تکیه بر سیاست شیائومی مبنی بر ارائه کیفیت بالا در قیمت پایین، توانستند توجه همگان را در سطح بین المللی به خود جلب نمایند. اولین تلویزیون شیائومی در سال 2013 وارد بازار شد و تنها با گذشت 6 سال، این برند به این جایگاه و رتبه رسید.

شیائومی علاوه بر ارائه طراحی عالی و مشخصات رده بالا در قیمتی پایین، همواره جهت بهبود و ارتقای تجربه کاربری، به روز رسانی های سیستم عامل را به صورت پیوسته در اختیار کاربران قرار می دهد. رابط کاربری شیائومی، MIUI یک رابط جامع و کامل می باشد که سال هاست روی گوشی های شیائومی اجرا شده و سپس روی تلویزیون های این برند به کار گرفته شد. بنابراین، با توجه به این رابط کاربری، می توان انتظار داشت که تلویزیون های شیائومی محتوای قوی ترو سیستم هوشمندتری را به کاربر ارائه دهند.

در سپتامبر 2016، شیائومی سیستم PatchWall را معرفی نمود و آن را روی تلویزیون های خود اجرا کرد. سیستم PatchWall در زمینه طراحی UI از ظاهر منحصر بفردی استفاده می کند و همچنین این قابلیت را دارد که محتوا را بر اساس اولویت های کاربر رتبه بندی نموده و به نمایش بگذارد. این سیستم فوق العاده قادر به درک عادت های کاربر می باشد. تلویزیون های شیائومی بخش یکپارچه ای از اکوسیستم شیائومی هستند و از قابلیت کنترل کلیه تجهیزات هوشمند خانگی برخوردار می باشند و به راحتی با گوشی های موبایل و کامپیوتر هماهنگ می شوند. تلویزیون های شیائومی با تکیه بر قابلیت های طراحی عالی، تکنولوژی هوش مصنوعی و AIoT می توانند تجربه تماشای تلویزیون را برای شما صدچندان لذت بخش تر سازند.

filter_list