جاروبرقی رباتی شیائومی

خودتان را تصور کنید که روی کاناپه با خیال راحت دراز کشیده، فیلم دلخواهتان را تماشا می کنید و یک ربات کوچک بدون هیچ گونه سر و صدا و مزاحمتی همه گوشه و کنارهای خانه را برایتان تمیز می کند. بله، این ربات کوچک همان جاروبرقی شیائومی است. کار به اینجا ختم نمی شود. حالا تصور کنید کارمند هستید و از صبح تا شب با هزار ارباب رجوع و کاغذبازی های ناتمام سر و کله می زنید و هنگامی که خسته و کلافه به خانه می رسید، تنها چیزی که می تواند خستگی را از تن شما بزداید، رو به رو شدن با یک خانه تمیز می باشد. باز هم همان ربات کوچک یعنی جاروبرقی رباتی شیائومی این کار را به بهترین نحو در غیاب شما برایتان انجام می دهد.

جاروبرقی های رباتی شیائومی از طراحی های ظریف و زیبایی برخوردار بوده و علاوه بر عملکرد عالی، از ظاهر جذابی نیز برخوردار می باشند. این ربات های کوچک با برخورداری از چندین سنسور، نقشه خانه را اسکن کرده و در خود ذخیره می نمایند. همه نقاط از دور پایه های مبل گرفته تا زیر میزها را تمیز کرده و موانع را به راحتی تشخیص می دهند. حتی اگر اواسط کار، شارژ دستگاه تمام شود، بعد از شارژ شدن جارو کردن را از همان نقطه ای که متوقف شده بوده ادامه می دهد.

با این اوصاف کمتر کسی پیدا می شود که مایل به داشتن یک جاروبرقی رباتی نباشد. وجود یک ربات کوچک که با استفاده از سنسورها قادر به تشخیص نقشه خانه بوده و همه گوشه و کنارها را تمیز می نماید، در هر خانه ای می تواند بسیار کاربردی باشد. شیائومی که همواره در راستای ارتقای سطح کیفیت زندگی افراد پیشرو بوده، کوتاهی نکرده و چندین مدل مختلف از این دستگاه را به بازار ارائه نموده است. تنها کافی است در دسته بندی مربوطه مدل دلخواهتان را با بررسی دقیق مشخصات انتخاب نموده و از سایت می مارکت خریداری نمایید.

filter_list