خانه هوشمند شیائومی

همانطور که می دانید شیائومی تنها به ارائه گوشی های هوشمند اکتفا نکرده و طیف وسیعی از محصولات را به کاربران خود ارائه می دهد. محصولات مرتبط با خانه هوشمند شیائومی بخشی از این طیف گسترده محصولات می باشند که با کمک آنها می توانید تمامی امورات مربوط به خانه و آشپرخانه را از طریق گوشی هوشمندتان به راحتی تحت کنترل داشته باشید. برای این کار تنها کافی است اپلیکیشن مربوطه را روی گوشی خود نصب نموده و هر کجا که هستید، همه وسایل هوشمندتان را تحت کنترل داشته باشید.

محصولات خانه هوشمند شیائومی دربرگیرنده مجموعه ای از محصولات شامل لوازم آشپرخانه هوشمند مانند فلاسک و پلوپز برقی هوشمند، ماگ برقی هوشمند، سنسورهای در و پنجره، سنسور دما و رطوبت، جارو برقی رباتی در مدل های مختلف، لوازم روشنایی هوشمند، دستگاه تصفیه آب و هوای هوشمند، پنکه های هوشمند و ... می باشد. البته در کنار این لوازم خانگی هوشمند، از دوربین های تحت شبکه شیائومی شیائومی که می توانند محافظان خوبی برای خانه شما باشند و همچنین، تلویزیون های هوشمند شیائومی که لذت تماشا را برایتان چندین برابر می سازند نمی توان غافل شد.

با توجه به تنوع ارائه شده و توجه شیائومی به کلیه نیازهای موجود در بخش های مختلف خانه، می توانید با استفاده از این محصولات هوشمند، برای خود یک خانه هوشمند بسازید. تنها کافی است اپلیکیشن مربوطه را روی گوشی خود نصب نموده و در هر جایی که هستید بر همه چیز نظارت داشته و همه امور را تحت کنترل داشته باشید. در ضمن توجه داشته باشید که این محصولات علاوه بر اینکه کنترل خانه را برای شما ساده تر می سازند، با طراحی زیبا و ساده ای که دارند، بر زیبایی دکوراسیون خانه نیز می افزایند. تمامی محصولات را در دسته بندی های مشخص در منوی می مارکت می توانید مشاهده نموده و مشخصات و بررسی آنها را به صورت دقیق تر بررسی نمایید.

filter_list