دستبند سلامتی شیائومی

دستبند سلامتی شیائومی زیر مجموعه دیگری از گجت های پوشیدنی شیائومی است. همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم گجت های پوشیدنی شیائومی شامل محصولاتی مانند ساعت هوشمند شیائومی، دستبند سلامتی شیائومی، کفش ورزشی شیائومی و مچ بند شیائومی می باشد. به طور کلی می توان گفت گجت های پوشیدنی شیائومی علاوه بر طراحی های زیبا و جذابی که دارند، در راستای سلامتی و پیگیری اهداف فیتنس نیز می توانند بسیار تأثیرگذار و کاربردی باشند. بنابراین با این دسته از محصولات شیائومی می توانید نظارت دقیق تری بر وضعیت سلامت خود داشته باشید.

با دستبند سلامتی شیائومی می توانید ضربان قلبتان را به طور مداوم اندازه گیری نمایید، بر وضعیت خوابتان نظارت داشته باشید. در صورت انجام پیاده روی، تعداد گام هایتان را بدانید. همچنین، از پیغام ها و تماس های ورودی گوشی خود مطلع شوید. این دستبندها با شما بسیار مهربان بوده و نگران وضعیت سلامت شما هستند، به گونه ای که اگر طولانی مدت در جایی نشسته باشید و تحرکی نداشته باشید، به شما هشدار خواهند داد. البته همه مواردی که گفته شد، مشخصات کلی دستبندهای سلامتی شیائومی است. جهت کسب اطلاعات دقیق تر در مورد مشخصات این دستبندها باید به صفحه مدل مورد نظر رفته و ویژگی ها و قابلیت های آنها را بررسی نمایید.

یکی از شناخته شده ترین و شاید بتوان گفت محبوب ترین دستبندهای سلامتی شیائومی، دستبند سلامتی Mi Band 4 می باشد که در دو نسخه چین و گلوبال به بازار عرضه می شود. تنها تفاوتی که بین این دو نسخه وجود دارد، زبان آنها می باشد. درنسخه گلوبال، زبان گوشی شما روی هر زبانی به جز چینی تنظیم باشد، زبان می بند 4 انگلیسی خواهد بود. در نسخه چین می بند 4، تنها در صورتی به زبان انگلیسی دسترسی خواهید داشت که زبان گوشی نیز انگلیسی باشد. خبر خوش دیگر این که، بندهای متنوعی از فلزی ریزبافت و درشت بافت گرفته تا سیلیکونی در انواع رنگ ها و سیلکیونی طرح دار برای می بند 4 موجود می باشد که به شما امکان داشتن چندین استایل مختلف را می دهد.

filter_list