دوربین شیائومی

دوربین شیائومی که زیر مجموعه ای از محصولات صوتی و تصویری این برند می باشد، دارای مجموعه ای متنوع از دوربین خودرو شیائومی، دوربین تحت شبکه شیائومی و دوربین ورزشی شیائومی می باشد. دوربین های شیائومی در کنار طراحی و ظاهر زیبایی که دارند، قابلیت های گسترده ای را به کاربر ارائه می دهند. اگر چه تمرکز اصلی شیائوی روی ارائه گوشی های هوشمند باکیفیت مقرون به صرفه می باشد، اما در زمینه تولید محصولات دیگر نیز موفق بوده و توانسته طرفداران زیادی را در سرتاسر جهان به خود جذب نماید. دوربین های شیائومی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با تنوعی گسترده بازار خوبی را در سطح جهانی به دست آورده اند.

دوربین تحت شبکه شیائومی یا همان دوربین نظارتی شیائومی، در چندین مدل مختلف با طراحی های متفاوت به بازار ارائه می شوند. این دوربین ها همچون نگهبانی وظیفه شناس مراقب خانه شما هستند و به شما این امکان را می دهند که حتی زمانی که بیرون از خانه هستید، از طریق اپلیکیشن محیط خانه و اتفاقات آن را تحت نظر داشته باشید. اغلب دوربین های تحت شبکه شیائومی از قابلیت ارتباط دو طرفه برخوردار می باشند و می توانید هر جا که هستید با افرادی که داخل خانه هستند صحبت کنید و صدای شما از طریق دوربین پخش می شود. از دیگر قابلیت های مهم این دوربین ها، قابلیت دید درشب با استفاده از چراغ های LED مادون قرمزی می باشد که در آنها تعبیه شده است.

دوربین خودرو شیائومی با پوشش دهی تمام جزئیات خارج از ماشین می تواند سفری امن را برای شما به ارمغان آورد. این دوربین ها نه تنها هنگام رانندگی مراقب شما هستند و در صورت هر گونه اتفاق یا برخوردی به طور خودکار شروع به ضبط کردن می نمایند، بلکه حتی هنگامی که ماشینتان پارک کرده باشید، همانند یک نگهبان مراقب ماشینتان بوده و در صورت هر گونه برخورد، شروع به فیلم برداری می کنند. اغلب آنها از قابلیت دید در شب برخوردار می باشند. با انواع دوربین خودرو شیائومی همواره در صورت هر گونه رخدادی، سند و مدرک کافی برای اثبات بی گناهی خود خواهید داشت. علاوه بر دوربین خودرو، آینه دوربین دار شیائومی در چند مدل مختلف، محصول دیگری با همین کاربرد می باشد.

در کنار دوربین خودرو شیائومی و دوربین تحت شبکه شیائومی، دوربین ورزشی شیائومی نیز زیرمجموعه ای از دوربین شیائومی است که در راستای ثبت لحظات مهیج و شاد زندگیتان می توانید از قابلیت های آنها بهره مند شوید. در اینجا تنها به مشخصات کلی این دسته از محصولات تصویری شیائومی پرداخته شد، منتهی اگر قصد خرید دوربین شیائومی را دارید، مشخصات دقیق تر مربوط به انواع دوربین را بهتر است در صفحه محصول موردنظر ببینید و مورد بررسی قرار دهید.  

filter_list