ساعت هوشمند شیائومی

در میان محصولات متنوع و گوناگون شیائومی، گجت های پوشیدنی از جذابیت خاصی برخوردار می باشند. این مجموعه شامل محصولاتی مانند مچ بندهای شیائومی، ساعت های هوشمند شیائومی، دستبندهای سلامتی شیائومی و کفش های ورزشی می باشد. ساعت های هوشمند شیائومی زیر مجموعه ای جذاب از گجت های پوشیدنی می باشند که تحت عنوان برند Amazfit وارد بازار می شوند. Amazfit، یکی از برندهای تجاری Huami است و هوامی ارائه دهنده فناوری مربوط به گجت های پوشیدنی برای شرکت شیائومی است. البته در کنار ساعت های هوشمند Amazfit، نمونه ای نیز از برند میجیا تحت عنوان Mijia Quartz در این دسته بندی موجود می باشد.

طراحی زیبای ساعت های هوشمند شیائومی برای هر فرد خوش استایلی که به پوشش ظاهری خود اهمیت بدهد، مطلوب و خوشایند خواهد بود. از مسئله شیک و به روز بودن ظاهر ساعت ها که بگذریم، قابلیت های فوق العاده ای که به کاربر ارائه می دهند، خود نکته حائز اهمیت دیگری است. اغلب ساعت های هوشمند شیائومی با پایش وضعیت خواب و اندازه گیری ضربان قلب، تأثیر بسزایی در نظارت بر وضعیت سلامت فرد می توانند داشته باشند. برخی از این ساعت های هوشمند، به حدی مراقب سلامت شما هستند که اگر طولانی مدت در جایی بنشینید و تحرکی نداشته باشید، به شما هشدار خواهند داد!

مزایای ساعت های هوشمند شیائومی تنها به پیگیری وضعیت خواب، اندازه گیری ضربان قلب و هشدار در صورت عدم تحرک محدود نمی شود. شما می توانید با این ساعت های هوشمند به یک ورزشکار حرفه ای تبدیل شوید. هر یک از ساعت ها از یک سری ورزش ها پشتیبانی کرده و اطلاعات مربوط به ورزش مورد نظر را از طریق اپلیکیشن در اختیار شما قرار می دهند. برخی از ساعت های هوشمند شیائومی ضدآب بوده و برای شناگران نیز کاربردی می باشند. خالی از لطف نیست که جهت کسب اطلاعات دقیق تر، به دسته بندی گجت های پوشیدنی و زیر دسته ساعت هوشمند در سایت می مارکت سری بزنید.

filter_list