لوازم جانبی گوشی های شیائومی

همانطور که مستحضرید شرکت شیائومی با تولید گوشی های باکیفیت و ارزان قیمت تبدیل به یکی از بزرگ ترین شرکت ها در عرصه ارائه گوشی های هوشمند در سطح بین المللی شده است. جنس بدنه گوشی های شیائومی با هم متفاوت بوده، برخی از آنها دارای بدنه پلاستیکی، برخی دیگر آلومینیومی و یا حتی شیشه ای هستند. گوشی هایی که بدنه شیشه ای دارند، در مقایسه با بقیه لغزنده تر می باشند. بنابراین، خالی از لطف نیست که با استفاده از کاور یا گلس، از بدنه و نمایشگر آنها محافظت نمایید. البته نه تنها گوشی هایی که دارای بدنه شیشه ای هستند، بلکه گوشی های آلومینیومی و پلاستیکی نیز با وجود کاور و گلس عمر بیشتری خواهند داشت. لوازم جانبی گوشی های شیائومی که مجموعه ای از کاورها و گلس های متنوع و گوناگون می باشد، زیر مجموعه ای از محصولات شیائومی است که در سایت می مارکت در یک دسته بندی اختصاصی به تفکیک نام گوشی، خدمت کاربران عزیز ارائه می شود.

لوازم جانبی گوشی های شیائومی شامل مجموعه ای از کاورها و گلس های متنوع است. گلس های گوشی های شیائومی شامل نمونه هایی مانند H+ Pro، گلس ساده، سرامیکی و ... می باشند. اگر چه گلس ها تفاوت ظاهری خاصی با هم ندارند، اما باز هم بی تفاوت نبوده و برخی از آنها تمام صفحه بوده و از پوشش لبه به لبه برخوردار هستند و برخی دیگر نه. اغلب گلس های گوشی های شیائومی در برابر ضربه و خط و خش مقاوم هستند. کاورهای گوشی های شیائومی در مدل های مختلف مانند سیلیکونی، ایت، Hel20، نیلکین، آتوفوکوس، فیبر کربن، چرمی و ... موجود می باشند که ممکن است در رنگ بندی های متنوع به بازار ارائه شوند و این انتخاب را داشته باشید که متناسب با رنگ گوشی، کاور مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

اغلب کاورهای گوشی های شیائومی بسته به نوع آنها از کیفیت خوبی برخوردار می باشند و نصب آنها ساده است. با وجود برش های دقیق، به خوبی با بدنه گوشی هماهنگ بوده و همه پورت ها به راحتی در دسترس هستند و نیازی نیست برای وصل کردن هندزفری یا کابل شارژر، کاور را بیرون بیاورید. اکثر آنها در چهار گوشه دارای ضربه گیر بوده و از بدنه گوشی به خوبی محافظت می نمایند. همچنین، با وجود لبه های برجسته ای که دورتادور دوربین گوشی قرار دارد، خیالتان راحت باشد که آسیبی به لنزها وارد نخواهد شد. گلس های گوشی های شیائومی نیز بسته به نوع آنها معمولاً ضد اثر انگشت بوده، به راحتی نصب می شوند و خللی در عملکرد تاچ نمایشگر ایجاد نمی کنند.