مچ بند شیائومی

مچ بند شیائومی زیر مجموعه دیگری از گجت های پوشیدنی شیائومی است. همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم گجت های پوشیدنی شیائومی شامل محصولاتی مانند ساعت هوشمند شیائومی، دستبند سلامتی شیائومی، کفش ورزشی شیائومی و مچ بند شیائومی می باشد. اغلب این محصولات تحت برند Amazfit وارد بازار می شوند. مچ بند شیائومی در حال حاضر شامل دو محصول Amzfit Equatot و Amazfit Moon Beam می باشد که هر دو از طراحی زیبایی برخوردار هستند.

مچ بند هوشمند Amazfit Equator از ساختار ظریف و زیبایی برخوردار می باشد که فارغ از کاربردهایی که دارد، خوشایند افرادی خواهد بود که همواره به دنبال داشتن استایلی شیک می باشند. این مچ بند ظریف در دو رنگ سفید و مشکی به بازار ارائه می شود، بنابراین هم برای خانم ها و هم برای آقایان مناسب است. از جذابیت ظاهری مچ بند که بگذریم، کاربردها و قابلیت هایی که ارائه می دهد، قابل توجه می باشد. کافی است اپلیکیشن Amazfit Bip را نصب نمایید و اطلاعاتی مانند تعداد گام ها، مسافت طی شده، کالری سوزانده شده و وضعیت خواب خود را روی گوشی هوشمندتان مشاهده نمایید. بنابراین، مچ بند شیائومی Amazfit Equator در راستای پیگیری اهداف مربوط به فیتنس می تواند بسیار کاربردی باشد.

مچ بند شیائومی Amazfit Moon Beam نیز از طراحی مینیمالیستی برخوردار می باشد که بسیار سبک بوده و حتی هنگام خواب می توانید از آن استفاده نمایید. به واسطه اپلیکییشنی که روی گوشی نصب می نمایید، می توانید اطلاعات مربوط به فیتنس را دریافت نمایید. این مچ بند هوشمند شیائومی نیز قادر به ارائه تعداد گام ها، میزان کالری سوزانده شده، پیگیری وضعیت خواب، زنگ هشدار و تماس های ورودی می باشد. همچنین، می توانید وارد بخش پروفایل شده و اطلاعات شخصی مثل وزن، قد، جنسیت و سن رو وارد نمایید.

filter_list