پاور بانک شیائومی

شرکت شیائومی در درجه اول به علت ارائه گوشی های هوشمند شناخته شد و طی گذشت زمان کوتاهی توانست به بازارهای جهانی راه پیدا کند. اگر چه تمرکز شیائومی روی ساخت گوشی های هوشمند می باشد، اما در کنار آنها، محصولات دیگری را نیز به بازار ارائه نمود که در این میان، پاوربانک های شیائومی یکی از محبوب ترین محصولات این برند می باشند. دلیل این محبوبیت، نه تنها قیمت پایین آنها، بلکه کیفیت خوب و قابل توجهی می باشد که در این رنج قیمت به کاربر ارائه می شود. پاور بانک های شیائومی در تنوعی گسترده با ظرفیت های متفاوتی به بازار ارائه می شوند. بنابراین، دست شما برای انتخاب باز می باشد تا بتوانید متناسب با نیازتان و قیمتی که می خواهید پرداخت نمایید، پاور بانک مورد نظرتان را انتخاب کنید.

این پاور بانک ها با ظرفیتی در محدوده 3000 میلی آمپر ساعت تا 20000 میلی آمپر ساعت در دسترس می باشند که در بین آنها چند نمونه وایرلس نیز موجود است. مدل های PLM11ZM و WPB15ZM از این قبیل می باشند. به لطف قابلیت پشتیبانی از شارژ وایرلس اینگونه پاوربانک ها، در صورتی که دارای دو پورت خروجی باشند، به طور همزمان می توانید سه دستگاه را شارژ نمایید. اغلب پاوربانک های شیائومی در برابر افزایش دما، اضافه ولتاژ ورودی، اضافه ولتاژ خروجی، اتصال کوتاه، ورودی اشتباه در صورت اشتباه بودن قطب ورودی دستگاه، اضافه شارژ و تخلیه شارژ بیش از حد، اضافه جریان خروجی و ... محافظت شده می باشند. مکانیزم ریست اجباری، قابلیت دیگری است که به شما این امکان را می دهد تا در صورت پیش آمدن یک مشکل غیرقابل کنترل، با نگه داشتن دکمه پاور, عملکرد پاوربانک را متوقف کنید.

پاور بانک های شیائومی به لحاظ طراحی و تعدا پورت ها با هم تفاوت دارند. برخی از این پاور بانک ها تنها از یک پورت خروجی برخوردار می باشند و برخی دیگر، مجهز به دو پورت خروجی بوده و امکان شارژ دو دستگاه را به طور همزمان در اختیار کاربر قرار می دهند. همچنین، برخی از پاوربانک ها از این قابلیت برخوردار می باشند که حین شارژ شدن، دستگاه دیگری را شارژ نمایند. لازم به ذکر است، علاوه بر اینکه این پاور بانک ها با گوشی ها و تبلت ها سازگار می باشند، می توانید با  برخی از آنها دوربین های دیجیتالی، کنسول های بازی و حتی دستگاه های کم مصرف مانند هدست های بلوتوثی و دستبندهای سلامتی را شارژ نمایید. جهت اطلاع از جزئیات مربوط به پاوربانک ها به صورت دقیق تر، می توانید در دسته بندی پاوربانک سایت می مارکت، به مطالعه دقیق مشخصات و بررسی آنها بپردازید.

filter_list