شیائومی در رابطه با بوت نشدن Mi 10 در آخرین آپدیت بتا توضیح می‌دهد

توسط دانیال زحمتکش -
شیائومی در رابطه با بوت نشدن Mi 10 در آخرین آپدیت بتا توضیح می‌دهد

سلام به همراهان می مارکت.

بروزرسانی اخیر منتشر شده برای Mi 10 باعث بروز مشکلاتی در آن شده است. پس از انتشار نسخه بتا جدید برای این گوشی اکثر کاربران Mi 10 گزارش دادند که گوشی آنها بعد از نصب رام 20.3.4 بوت نشده و در صفحه اولیه می‌ماند. اکنون شرکت شیائومی، غول فناوری چینی به این مشکل پاسخ داده است.

مشکل در بروزرسانی جدید Mi 10

در اوایل امروز (15/12/98)، حساب رسمی Weia که یک وبلاگ کوچک چینی است، با ارسال مطلبی جدید این مشکل را تایید کرد و خاطر نشان کرد که شیائومی بروزرسانی معیوب را متوقف کرده است. طبق گفته چند نفر از کاربران Mi 10، بعد از این بروزرسانی بتا حتی با نگهداشتن دکمه پاور نمی‌توان وارد منو بوت شده و گوشی هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد؛ پس از چک کردن نرم افزاری برای آپدیت بتا صفحه خاموش شده و به هیچ چیز واکنشی نشان نمی‌دهد. 

در بیانیه رسمی آمده است:

پس از دریافت برخی از بازخورد کاربران مبنی بر اینکه هنگام آپدیت 20.3.4 صفحه نمایش سیاه می‌شود و گوشی نمی‌تواند بوت شود، بلافاصله انتشار نسخه جدید را متوقف کردیم. در حال حاضر در حال بررسی دلایل ایجاد این مشکل هستیم و اگر به نتایجی رسیدیم این پست را سریع بروزرسانی می‌کنیم. ما امیدواریم که همه توجه خود را به مشکلات شما منعطف کنیم. لطفا مرا ببخشید! از حمایت شما متشکرم.

مشکل بوت نشدن Mi 10 پس از آپدیت بتا

بنابر این شیائومی از همین الان در حال بررسی این مسئله بوده و علت عدم انتشار راهکار، عدم موفقیت بوده است. این شرکت قول داده است به زودی بروزرسانی را عرضه کند، اگرچه هنوز تاریخ و زمان دقیق آن مشخص نشده است؛ مشخص نیست که باتوجه به مشکلات اخیر و بوت نشدن دستگاه شیائومی چگونه این مسئله را حل خواهد کرد. چرا که پیش از عرضه نسخه جدید می‌بایست مشکل کاربران فعلی رفع شود. اما به هر حال باید منتظر اظهارات رسمی آینده بوده و ببینیم چگونه این مشکل حل خواهد شد.

نظر شما چیست؟ آیا مایل به دریافت بروزرسانی های بتا زودتر از سایر کاربران هستید و یا ترجیح می‌دهید از نسخه های Stable استفاده کنید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.


به این مطلب امتیاز دهید 3 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  شهر من شیراز. اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم، وقتی که خوشحالم ویدیو میسازم. گهگاهی هم روی تقویت زبان انگلیسی کار می‌کنم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .

  جست جو