تصاویر رندر شده Redmi Note 9 Pro با پانچ دوربین جلو و 4 دوربین مربعی پشت منتشر شد

توسط دانیال زحمتکش -
تصاویر رندر شده Redmi Note 9 Pro با پانچ دوربین جلو و 4 دوربین مربعی پشت منتشر شد

سلام به همراهان مجله می مارکت.

شیائومی در تاریخ 12 مارس 2020 در هند، از گوشی ردمی نوت 9 پرو رونمایی می‌کند. از آنجا که سری ردمی شامل یک نسخه‌های دیگر مانند پرو و vanilla است، شیائومی ممکن است دو نسخه از ردمی نوت 9 را تدارک دیده باشد و مانند سری نوت 8 شاهد نسخه پرو نیز باشیم. طراح این عکس منتشر شده بنجامین گسکین (Benjamin Geskin) یک نمونه اولیه از گوشی Redmi Note 9 Pro را منتشر کرد.

صفحه ردمی نوت 9 در وبسایت هندی شیائومی نشان داد که این گوشی مانند هوآوی میت 20 (Huawei Mate 20) شامل یک بخش مربعی دوربین در قسمت پشتی است. منتشر کننده طرح، گسکین این گوشی را همراه با 4 دوربین در قسمت مربعی شکل نشان داده است. یک فلش LED نیز در قسمت پایین بخش مربعی قرار گرفته است.

عکس گوشی Redmi Note 9 Pro

وقتی به قسمت پشتی دستگاه نگاه می‌کنیم، از سنسور اثرانگشت خبری نیست و این نشان می‌دهد ممکن است سنسور در قسمت دکمه پاور یا زیر صفحه نمایش قرار بگیرد. با توجه به منحنی بودن حاشیه ها ممکن است این سنسور در قسمت های کناری و زیر دکمه پاور قرار بگیرد. همچنین یک عکس از نمونه اولیه منتشر شده است؛ که این عکس از وبسایت 9TechEleven بوده و نمونه اولیه ردمی نوت 9 پرو را نشان می‌دهد.

عکس گوشی ردمی نوت 9 پرو

عکس منتشر شده توسط وبسایت 9TechEleven

شیائومی هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد سری 9 ردمی منتشر نکرده است. پیش بینی می‌شود این کمپانی با اینکار تا زمان معرفی رسمی هواداران را تحریک کرده و به این واسطه تا آن زمان هیچ اطلاعاتی منتشر نکند. در یک شایعه نیز ادعا شده است گوشی Redmi Note 9 / Pro از سری SoS 5G کوالکام استفاده خواهد کرد و شماره مدل آن نیز SM6250 خواهد بود. انتظار می‌رود با پشتیبانی NSA و SA شاهد اتصال شبکه دو حالته 5G نیز باشیم. عکس زیر اطلاعات نامشخص فاش شده است.

اطلاعات فاش شده ردمی نوت 9 پرو

شیائومی اظهار داشت ردمی نوت 9 از شارژ سریع 22.5W وات استفاده می‌کند و شارژر استاندارد آن دارای شما مدل MDY-11-EM است که در 3C دیده بودیم. باتوجه به اطلاعات منتشر شده انتضار می‌رود این شارژر معرفی شده به سبب استفاده در Redmi Note 9 Pro باشد.

پیش بینی شما چیست؟ آیا این گوشی می‌تواند همانند ردمی نوت 7 بازار تلفن هوشمند را در دست بگیرد؟ و یا مانند ردمی نوت 8 شاهد یک میان رده متوسط خواهیم بود.

منبع عکس منتشر شده در توییتر


به این مطلب امتیاز دهید 6 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .