رونمایی از لامپ Yeelight Star شیائومی با روشنایی 900 لومن

توسط دانیال زحمتکش -
رونمایی از لامپ Yeelight Star شیائومی با روشنایی 900 لومن

سلام به همراهان می مارکت.

شرکت Xiaom’s Yeelight که مجموعه ای از لامپ های هوشمند را تا به حال به نام خود ثبت کرده بود، به تازگی محصول جدیدی را ثبت کرده است. Yeelight Star دارای چند ویژگی ابتکاری مانند تعامل لمسی جدید، پشتیبانی از Mijia و HomeKit اپل است. این لامپ با متوسط قیمت 97 دلار در جهان ارائه می‌شود. این لامپ با پایه قابل تنظیم ارتفاع روی زمین قرار می‌گیرد.

چراغ هوشمند شیائومی یی لایت دارای طراحی منبع نور دوگانه با دیوار خمیده 120 درجه در قسمت پشتی است. این چراغ دو بار در زاویه مختلف نور را منتشر کرده تا یک نور یکنواخت و قوس 120% را تشکیل دهد. این دستگاه از یک دیفیوزر رایانه ای حرفه ای استفاده می‌کند و سطح نور را یک‌دست و نرم می‌کند. حداکثر روشنایی آن 900 لومن است که به اندازه کافی مکان دلخواه شما را روشن می‌کند و می‌توانید لامپ را در هر سطح مورد نظر تنظیم کرد چرا که انعطاف پذیری بالایی دارد.

بررسی لامپ Yeelight Star شیائومی

این لامپ هوشمند از اپلیکیشن خانه هوشمند اپل Apple Homekit و Mijia پشتیبانی می‌کند و می‌توان از طریق فرمان صوتی و استفاده از دستیارهای صوتی Siri یا Xiao AI آن‌را کنترل کرد. همچنین در قسمت پشتی سه دکمه کنترل قرار دارد. دکمه اول دکمه کنترل اصلی است که لامپ را روشن یا خاموش می‌کند. با نگه داشتن آن نور تغییر حالت می‌دهد؛ با دکمه های دوم و سوم شدت روشنایی را می‌توانید تنظیم کنید.

این محصول هنوز عرضه جهانی نشده است!

نظر شما چیست؟ آیا این لامپ برای شما کاربری بوده و از آن استفاده می‌کنید؟


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .