شیائومی سومین رکورد جهانی گینس را به دست آورد

توسط سارا گنجی -
شیائومی سومین رکورد جهانی گینس را به دست آورد

گوشی جدید شیائومی، Mi Play، که به تازگی معرفی شده، رکورد جهانی گینس دیگه ای رو برای شیائومی به ارمغان آورده. با استفاده از این گوشی جدید، شیائومی یک پازل پویا رو به شکل یک درخت کریسمس ساخته که ارتفاعی به اندازه 8 متر داره. تقریباً 1005 گوشی برای ساخت این درخت مورد استفاده قرار گرفته. آخرین گوشی این پازل، توسط مدیر عامل شیائومی، Lei Jun، در جای خود قرار گرفته. رکورد قبلی پازل پویا که در گینس ثبت شده بود، از 504 گوشی استفاده کرده بود.

این پازل که در یکی از مرکز خریدهای چین قرار گرفته، علاوه بر این که نمایی جالب و جذاب برای مشتریان به وجود آورده، همچنین به عنوان بزرگ ترین هات اسپات وای فای در شهر، اتصال به اینترنت وایرلس با سرعت بالا رو برای مشتریان حاضر در فروشگاه، فراهم می کنه. ساخت این سازه، 12 ساعت طول کشیده و سخت ترین بخش کار، فرآیند همگام سازی تمام گوشی های بوده که بتونن تصویر مشخصی رو در زمان مشخصی نشون بدن.

Guinness Book of World Records

این سومین باره که این شرکت چینی، رکورد جهانی گینس رو به دست میاره. اولین بار مربوط به ساخت موزائیکی بود که متشکل از لامپ هایی برای به تصویر کشیدن لوگوی Mi شیائومی بود. 9690 لامپ در این موزائیک مورد استفاده قرار گفته بود که در دفتر جدید شیائومی در بنگلور هند واقع شده. دومین رکورد زمانی به شیائومی تعلق گرفت که در روز 29 اکتبر، 500 فروشگاه Mi رو در هند افتتاح کرد.


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای    نظرات کاربران

    نظر خود را برای ما ارسال کنید .

    جست جو