گوشی های سری 8 شیائومی قابلیت های ضبط اسلوموشن با سرعت 960 فریم بر ثانیه و super night scences را دریافت می کنند.

توسط سارا گنجی -
گوشی های سری 8 شیائومی قابلیت های ضبط اسلوموشن با سرعت 960 فریم بر ثانیه و super night scences را دریافت می کنند.

MIUI به طور رسمی اعلام کرده که گوشی های پرچمدار سری 8 شیائومی، دو قابلیت بسیار هم رو دریافت می کنن: قابلیت ضبط ویدئو اسلوموشن با سرعت 960 فریم بر ثانیه و قابلیت super night scenes. این به روز رسانی برای بعضی مدل های این سری مثل Mi 8 در دسترس بود، اما در حال حاضر تمامی پرچمداران این سری، این آپدیت رو دریافت می کنن. سری Mi 8 در 31 مه در شهر شنزن معرفی شده بود. در آن زمان، شیائومی، نسخه های Xiaomi Mi 8، Xiaomi Mi 8 SE و Xiaomi Mi 8 Explorer رو معرفی کرده بود. چند ماه بعد، شرکت نسخه های Mi 8 Pro و Mi 8 Lite رو نیز معرفی کرد تا تعداد گوشی های هوشمند این سری به پنج عدد برسه، اگرچه تنها 3 تا از آنها جزء گوشی های هوشمند پرچمدار هستن.

کاربران سری های 8 شیائومی می تونن این به روز رسانی رو با رفتن به setting، My Device، MIUI Version چک کنن. حالت اسلوموشن با سرعت 960 فریم بر ثانیه می تونه 960 لحظه رو در 1 ثانیه ثبت کنه. همچنین، یک موسیقی متن هوشمند AI وجود داره که می تونه ویدئوی زیبایی رو خلق کنه.

super night scence

قابلیت super night scene چیست؟

با وجود این قابلیت، هنگامی که شاتر فشار داده میشه، دوربین 8 تصویر در طرح های مختلف در یک لحظه رو ثبت می کنه و ویژگی های کلیدی رو برای مقایسه انتخاب می کنه. تصویر نهایی، ترکیبی از بهترین جنبه های این 8 تصویر هست.


به این مطلب امتیاز دهید 6 رای    نظرات کاربران

    نظر خود را برای ما ارسال کنید .