قفل ماشین هوشمند شیائومی، به زودی وارد بازار خواهد شد

توسط سارا گنجی -
قفل ماشین هوشمند شیائومی، به زودی وارد بازار خواهد شد

شرکت شیائومی به زودی قفل هوشمند دیگری رو به مجموعه محصولات خود اضافه خواهد کرد. پیش از این، نمونه های زیادی از قفل های درب هوشمند تحت برند Mijia وارد بازار شده بودن. اخیراً، یک تیزر ویدئو از قفل ماشین هوشمند شیائومی ارائه شده که تأکید داره این تکنولوژی، سفر راحت تری رو به ارمغان میاره. در ادامه، نگاه دقیق تری به این محصول جدید خواهیم داشت.

این قفل، همانند دیگر قفل های هوشمند شیائومی، از یک اسکنر اثر انگشت برخورداره. در تیزر ویدئو نشون داده میشه که قفل وسیله مورد نظر در هوای بارونی و در فضای بیرون توسط این قفل هوشمند باز میشه. به نظر میرسه که دوام و پایداری، نقطه تمرکز اصلی این قفل هوشمند باشه.

XIAOMI SMART CAR LOCK

ساختار این قفل شامل یک میله محکم U شکل و قسمت قفل هست. به محض باز شدن قفل، قفل جدا میشه و میشه میله U شکل رو برداشت. به لحاظ فنی، این قفل می تونه کاربردهای زیادی از جمله قفل کردن ماشین ها، دوچرخه ها، درب منزل و ... داشته باشه. این قفل هوشمند به راحتی و تنها با استفاده از یک دست، باز میشه.

قفل ماشین هوشمند شیائومی با همکاری شرکت Areox ساخته شده. این شرکت در زمینه طراحی وسایل هوایی بدون سرنشین، واقعیت مجازی و دستگاه های هوشمند فعالیت داره. اگر چه قفل های هوشمند زیادی در بازار موجوده، این مورد با برند شیائومی همراه هست که یک امتیاز بزرگ به حساب میاد. همچنین از محصولات Mijia بودن به معنی سازگاری با بقیه اکوسیستم هست. باید صبر کنیم و ببینیم آیا میله فلزی در شکل ها و اندازه های مختلف برای کاربردهای گسترده تر، ارائه میشه یا نه!


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای    نظرات کاربران

    نظر خود را برای ما ارسال کنید .

    جست جو