دستبند سلامتی Mi Band 5 در اوایل 2020 به بازار معرفی خواهد شد

توسط سارا گنجی -
دستبند سلامتی Mi Band 5 در اوایل 2020 به بازار معرفی خواهد شد

دستبند سلامتی شیائومی Mi Band 4 در ماه ژوئن وارد بازار شد و به گفته Wang Huang، بنیانگذار، رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی شرکت Huami، دستبند سلامتی Mi Band 5 نیز در آینده ای نزدیک روانه بازار میشه. ساخت Mi band 5 خبر خوبی برای طرفداران شیائومیه که همیشه پیگیر محصولات جدید این برند هستند.

البته زمان دقیق عرضه این دستبند به بازار مشخص نشده، اما شیائومی در حال کار روی این دستبند هست تا هر چه زودتر اون رو روانه بازار کنه. با این حال میشه امیدوار بود که دستبند سلامتی شیائومی Mi Band 5 در اوایل سال 2020 و در ماه ژوئن وارد بازار بشه، دقیقاً یک سال پس از حضور دستبند دوست داشتنی Mi band 4!

مسلماً همگی مشتاق هستید تا مشخصات و قابلیت های دستبند سلامتی جدید شیائومی رو بدونید، اما متأسفانه تا کنون خبری در این رابطه متشر نشده. با این حال میشه مطمئن بود این محصول جدید شیائومی ارزش این رو داره که مدت زمانی رو در انتظارش باشیم.

طبق گزارش های رسیده، دستبند سلامتی Mi band 5 بر خلاف نسخه قبلی، در نسخه جهانی هم از NFC پشتیبانی می کنه. در حالی که  نسخه چین می بند 4 مجهز به NFC و میکروفون بود، اما نسخه جهانی این دستبند از این قابلیت ها پشتیبانی نمی کرد. اما مشخص نیست که نسخه جهانی Mi Band 5 دارای میکروفون داخلی باشه یا نه. بهتره کمی صبر داشته باشم تا ببینیم شیائومی با دستبند جدید Mi band 5 چه قابلیت ها و مشخصات جدیدی رو برامون به ارمغان میاره.


به این مطلب امتیاز دهید 8 رای    نظرات کاربران

    نظر خود را برای ما ارسال کنید .