مقایسه کامل و تفاوت های اندروید 9 با اندروید 10

توسط دانیال زحمتکش -
مقایسه کامل و تفاوت های اندروید 9 با اندروید 10

سلام به همراهان وب‌سایت می مارکت. در این مطلب با مقایسه کامل و تفاوت های اندروید 9 با اندروید 10 همراه شما هستیم. 
گوگل در سال 2009 انقلابی را به وجود آورد که از آن زمان همچنان ادامه دارد. هر ساله دستگاه های اندرویدی جدیدی معرفی می‌شوند و مهمتر از آن ویژگی های جدید آنهاست که با اندروید های ارتقا یافته معرفی می‌شوند. اندروید 10، که قبلا با نام Android Q شناخته می‌شد مجددا نام یکی از دسر های شیرینی را گرفت. بروزرسانی که این آندروید در مقایسه با قبل دارد جدا از تمام امکانات جدید، مهمترین آنها حالت تاریک در کل سیستم و نرم افزارهای تلفن همراه است. این حالت تیره یا دارک مود بزرگترین تغییر از اندروید پای Android pie است که البته مشابه آن در حال حاضر در رابط کاربری MIUI 11 قرار دارد و کاربران می‌توانند از این ویژگی برای 70 درصد نرم افزاهای شخص ثالث نیز استفاده کنند. همچنین جهت کنترل بیشتر و حریم خصوصی بالاتر حالت فوکوس مود جهت خاموش کردن اعلان ها در هنگام انجام کار مانند سیستم عامل iOS نیز اضافه شده است. 
یک سوال مهم که ممکن است ذهن شما را درگیر کرده باشد این است که اندروید 10 در مقایسه با اندروید 9 چه برتری هایی دارد و کدام یک بهتر است؟ امروز قصد داریم این دو نسخه سیستم عامل را باهم مقایسه کنیم.

مقایسه اندروید 9 با اندروید 10

رابط کاربری و تم ها:


هنگام بررسی طراحی رابط کاربری و سبک آن، متوجه می‌شویم که اندروید پای یک نوآوری انقلابی بود. این بروزرسانی حالت خشک و طراحی تک رنگ را به یک اکوسیستم پر زرق و برق تبدیل کرد. اولین نوآوری آن اضافه شدن رنگ های مختلف بود و همچنین آیکون ها لبه های گرد داشتند که این سبب می‌شد رابط کاربری زیباتری داشته باشیم. در این نسخه از سیستم عامل شاهد تنظیمات با نمادهای رنگارنگ بودیم که این ویژگی در MIUI 11 نیز خودش را بیشتر نشان داده است. نوار کشویی تنظیمات سریع از حلقه های آبی به جای نمادهای ساده استفاده می‌کند. به طور کلی اندروید پای Android Pie ظاهری هوشمندانه را ارائه داده است.

رابط کاربری اندروید 9

رابط کاربری دارک مود اندروید 10

عکس اول از نمای نوتیفیکیشن ها در اندروید 9 و عکس دوم در حالت دارک مود و اندروید 10 است.
این تجربه دیداری و احساسات هنگام مشاهده آن توسط اندروید 10 به سطح دیگری رسیده است. نسخه جدید سیستم عامل اندروید حالت تاریک را ارائه کرده است البته این ویژگی در اندروید 9 و رابط کاربری MIUI 11 نیز وجود دارد. این ویژگی علاوه بر حالت تاریک به کاربر اجازه تنظیم قلم، نوع نوشته و .. را می‌دهد و با اینکار با تغییر تم از حالت روشن به تیره تجربه دیداری کاملا تغییر خواهد کرد. البته این ویژگی یک مزیت برای تلفن هایی که صفحه نمایش OLED دارند نیز خواهد بود چراکه با خاموش کردن پیکسل ها مصرف باتری پایین تر خواهد بود.

پیام ها و ایموجی ها:


وقتی اندروید 10 را در مقابل اندروید pie قرار می‌دهیم، یک تفاوت هوشمندانه و جذاب در عملکرد پیام رسانی مشاهده می‌کنیم. در اندروید 10، برنامه پیام رسانه قابلیت پاسخ دهی هوشمند دارد. با این ویژگی در نوار نوتیفیکیشن ها اقدامات پیشنهادی را به شما ارائه می‌دهد و می‌توانید بدون نیاز به وارد شدن به پیام و یا نوشتن پیام خاص آن ها را به سادگی انتخاب کنید. با این قابلیت به بسیاری از پیام ها، درخواست ها و ... پاسخ می‌دهید بدون آنکه حتی برنامه را باز کنید. همچنین این ویژگی اقدامات دیگری را برای شما آماده می‌کند. مثلا در صورت وجود لینک آدرس نقشه ها را باز می‌کند یا در صورت تشخیص تاریخ، تقویم را باز می‌کند.

نوتیفیکیشن ها ها در اندروید 9

نوتیفیکیشن ها ها در اندروید 10

عکس اول اندروید 9 و عکس 10 اندروید 10 است.
به همین ترتیب، اندروید 10 تجربه کاربری در زمینه ایموجی(شکلک ها) را به سطح جدیدتری افزایش داده است. در حالی که اندروید 9 با معرفی 157 ایموجی جدید گوگل را به دومین فروشنده اصلی پشتیبانی از ایموجی ها تبدیل کرد، اندروید Q با ایموجی های افراد از حرفه های مختلف و مجموعه کاملا جدیدی از مواد غذایی و حیوانات آماده شده است. این نسخه جدید اندروید تغییرات ایموجی ها را به گونه ای اعمال کرده است تا باعث شود آنها از نظر جنسیتی خنثی به نظر برسند.

مصرف باتری:


در طول به روزرسانی های اندرویدی، گوگل سعی کرده است سیستم از باتری کمتری استفاده کند، خصوصا هنگامی که تلفن در حالت استندبای و بلا استفاده است. بدون شک اندروید 9 با معرفی عملکرد باتری تطبیقی و تنظیم خودکار روشنایی میزان مصرف باتری را بهبود بخشید. اندروید پای با عملکردی به نام Adaptive Battery باعث تنظیم استفاده از مصرف باتری در پس زمینه می‌شود. این تنظیم بر اساس استفاده شما از نرم افزارها شکل می‌گیرد.

مصرف باتری در اندروید 9

مصرف باتری در اندروید 10

عکس اول اندروید 9 و عکس دوم اندروید 10 است.
برنامه هایی که به ندرت از آن ها استفاده می‌کنید به ابتدایی ترین استفاده از سیستم در پس زمینه نیاز دارند. اعلان های آنها ممکن است با کمی تاخیر نمایش داده شود اما در نتیجه کلی از باتری کمتری استفاده می‌کنند. برنامه هایی که استفاده دائم دارند و از آنها استفاده بیشتری می‌کنید تحت تاثیر این ویژگی قرار نمی‌گیرند. البته با وجود حالت تاریک و تنظیم باتری تطبیقی بروز شده عمر باتری در اندروید 10 طولانی تر از نسخه های قبلی است. 

کنترل های حرکتی:


تغییر عمده ای که اندروید 10 در برابر اندروید 9 داشته است پیمایش مبتنی بر سنسور های حرکتی است. Android P یک رویکرد جدید ارائه داد، یکی مبتی بر یک دکمه مرکزی واحد که با ضربه زدن روی آن مانند دکمه صفحه اصلی کار می‌کرد. با کشیدن انگشت به بالا برنامه های اخیر را نشان می‌داد و با کشیدن از طرفین به برنامه های قبل می رفتید و یا عملکرد بازگشت انجام می‌شد. 

کنترل حرکتی در اندروید 9 و 10

اندروید 10 دکمه اصلی را از سخت افزار دستگاه حذف کرد. همچنین ویژگی های ناوبری سریعتر و شهودی تر از آنچه که توسط اندروید 10 ارائه شده را اضافه کرده است. برای مثال در صورت تمایل برای جا به جایی بین برنامه فعلی و قبلی کافیست سوییچ کرده و انگشت خود را به سمت چپ یا راست بکشید. برای مشاهده برنامه های اخیر کافیست انگشت خود را بکشید و سپس لحظه ای آن را نگه دارید. این ویژگی ها در گوشی های شیائومی در MIUI 10 نیز وجود داشت. 

بلوتوث، وای فای، و سایر اتصالات همراه:


وقتی که اندروید 10 در مقابل اندروید 9 قرار می‌گیرد از لحاظ اتصال هر دو نسخه به ثبات رسیده اند. اندروید 9 از یک طرف قابلیت اتصال به 5 دستگاه مختلف و تعویض بین آنها بصورت ریل تایم را به ارمغان می‌آورد، در اندروید 10 ویژگی اشتراک گذاری گذرواژه وای فای ساده شده است. همچنین برای دستیابی به تنظیمات شبکه از میانبر استفاده شده است. اندروید 10 ویژگی جدید دارد که اجازه می‌دهد یک کد QR برای شبکه وای فای فعلی ایجاد کنید و دستگاه هایی که نیاز به اتصال شبکه دارند با اسکن کد، بدون نیاز به رمز به آن شبکه متصل شوند. این ویژگی نیز در گوشی های شیائومی با اندروید 9 در دسترس بود.

اتصالات در اندروید 10

توسعه دهندگان قادر خواهند بود تنظیمات مهم سیستم را در برنامه های خود اعمال کنند همان طور که هنگام استفاده از اندروید 9 این روند انجام شد. مثلا برای فعال کردن حالت هواپیما یا خاموش و روشن کردن وای فای، اینترنت سیمکارت نیاز به تنظیمات نداشته و بتوانید هنگام ورود به مرورگر آن را روشن کنید. همچنین کارایی سریع و تاخیر پایین نیز در اندروید 10 ممکنه شده تا برای مواردی مانند بازی های آنلاین یا تماس صوتی مفید باشد. در نسخه بتای اندروید 10 از OpenGL به همراه رفع اشکال و عملکرد های بیشتر قرار گرفته که با استفاده از گزینه های برنامه نویس developer option می‌توانید از آنها استفاده کنید.

اشتراک گذاری سریع:


یکی از ویژگی هایی که در اندروید 10 مشاهده نمی‌شود اندروید بیم و NFC PTP است که باعث می‌شد به سادگی به دستگاه های اطراف متصل شوید. در اندروید 10 این ویژگی با اندروید بیم و اشتراک سریع Fast Share جایگذین شده است. در حال حاضر فست شیر از ترکیب بلوتوث و وای فای دایرکت جهت اتصال و انتقال سریعتر فایل ها استفاده می‌کند.

انتقال فایل در اندروید 9

Fast share در اندروید 10

عکس اول از اندروید 9 و عکس دوم از اندروید 10 است.

اعلان ها (نوتیفیکیشن ها) :


در اندروید 9 هنگامی که نوار نوتیفیکیشن ها را پایین می‌کشیدید و پیام های ورودی و اعلان نرم افزار ها را مشاهده می‌کردید، در صفحه قفل یا هنگام استفاده معمولی تمام اعلان ها دارای لبه های گرد بودند. در اندروید پای، نوتیفیکیشن ها هوشمند تر، کاربردی تر بوده و قابلیت پاسخ دادن درون اعلان ها وجود داشت که با گزینه reply بود. در اندروید 9 قابلیت نمایش عکس ها، استیکر ها و انواع مدیا در نوار نوتیفیکیشن ها قبل از باز کردن نرم افزار یا پیام وجود داشت. این ویژگی بسیار ارتقا یافته، لایه بندی ها تغییر کرده و استفاده از آن ساده تر شده است. 

اعلان ها در اندروید 9

اعلان ها در اندروید 10

عکس اول از اندروید 9 و عکس دوم از اندروید 10 است.
هنگام بررسی اعلان ها در اندروید 10 و اندروید 9، دو تفاوت بزرگ قابل مشاهده است:
اعلان های برنامه ها به صورت حباب شکل وجود دارد و کاربران را قادر می‌سازند ضمن حضور در اعلان ها کارهای دیگری را انجام دهند درست مانند کاری که ما در هنگام استفاده از پیام رسان فیسبوک انجام می‌دهیم. هر قسمت از اعلان های برنامه برای بخش ها و عملکرد های مختلف قابل تنظیم است و نحوه دریافت اعلان برای هر بخش قابل تنظیم به صورت دلخواه خواهد بود.

سلامتی دیجیتال:


سلامتی دیجیتال یکی از پرطرفدار ترین قابلیت های اندروید 9 بود که به کابران اجازه می‌داد متوجه شوند چه مقدار زمان را در نرم افزار های مختلف سپری کرده اند. این قابلیت رنج استفاده از صفحه نمایش و راه های استفاده سالم را به شما نشان می‌دهد و همچنین گزینه ای جدید به عنوان فوکوس مود focus mode در این قسمت قرار گرفته است که به کاربران اجازه می‌دهد زمان استفاده از نرم افزار های مختلف را مشخص کنند تا بعد از زمان مقرر استفاده از نرم افزار متوقف شود و یک استراحت اجباری را در نظر بگیرد. به این معنا که پس از آن زمان مایل به دریافت نوتیفیکیشن های آن برنامه نیستید و این قابلیتی است که به صورت ارتقا یافته در اندروید 10 مشاهده می‌شود.

فوکوس مود در اندروید 9

فوکوس مود در اندروید 10

عکس اول از اندروید 9 و عکس دوم اندروید 10 است.
همچنین قابلیت Family Link وجود دارد که می‌توانید زمان استفاده بستگان خود مانند بازی کردن کودکان و ... را تنظیم کنید.

تنظیمات شخصی و امنیتی: 


 گوگل با هدف اینکه اندروید بتواند از نظر امنیتی در مقایسه با iOS پیروز شود همچنان به معرفی گزینه های بهتر جهت حفظ حریم خصوصی و امنیتی ادامه می‌دهد. در اندروید 10 اکنون یک بخش اختصاصی حفظ حریم خصوصی در تنظیمات وجود دارد. در این بخش تنظیمات مختلفی را نشان می‌دهد که برنامه ها می‌توانند مواردی مانند تقویم، مکان، دوربین، مخاطبین و یا میکروفون را درخواست کنند. در مقایسه با نسخه های قبلی اندروید 10 با بروزرسانی های امنیتی مخلف کاربران اکنون از نظر مجوز دسترسی به موقعیت مکانی گزینه های بهتری را در اختیار دارند. آنها می‌توانند تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند موقعیت مکانی خود را فقط هنگام استفاده شخصی در دسترس قرار دهند و یا بصورت همیشگی به نرم افزار اجازه دسترسی بدهند. نرم افزارها نیز اکنون تنها می‌توانند به پرونده های مرتبط دسترسی داشته باشند و دسترسی به سایر بخش های گوشی و فایل ها مسدود شده است. 

امنیت در اندروید 10

با اندروید 10 اکنون یک بخش اختصاصی حریم خصوصی در برنامه تنظیمات قرار گرفته است که با بازکردن این برنامه مجوز های مختلف قابل اعمال کردن و یا مسدود کردن است. دسترسی به سایر برنامه ها مانند وای فای، بلوتوث و اتصالات دیگر بدون اجازه کاربر امکان پذیر نخواهد بود. تغییرات مهمی در بخش بیومتریک ایجاد شده تا برنامه هایی که قابلیت عملکرد اثر انگشت را دارند به روشی قوی و مطمعن عمل کنند.

به طور کلی تفاوت های بسیار زیاد و مختلفی در اندروید 9 و 10 وجود دارد. قابلیت دارک مود و پشتیبانی از تنظیمات ویژه برای شبکه 5G از تغییرات مهم آن است. ویژگی لایو کپشن بسیار ارتقا یافته و با استفاده از این ویژگی کابران قادر خواهند بود برای همه فایل های رسانه ای مانند فیلم، پیام های صوتی، پادکست ها و ... به زیر نویس دسترسی پیدا کنند و مهمترین ویژگی این بخش قابلیت استفاده به صورت آفلاین است. اینکه کدام یک از اندروید ها ویژگی های برتری نسبت به دیگیری دارد بسیار پیچیده و تصمیم گیری در مورد آن سخت است. هر دو نسخه 9 و 10 ویژگی های انقلابی را به بازار معرفی کرده اند و پیش بینی می‌شود که تجربه پیش رفته ای را شاهد باشیم . این موارد با توجه به توسعه دهندگان تلفن های همراه متغیر است و باید منتظر باشیم تا ببینیم هر برند چگونه از این قابلیت ها بیشترین استفاده را می‌کند. در صورتیکه سوالی در مورد اندروید 10 و ویژگی های آن دارید در بخش کامنت ها ما را مطلع کنید. 
 


به این مطلب امتیاز دهید 89 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران
  شا
  شا

  سلام خسته نباشید گوشی من موتورولا وان ماکرو هستش برای این گوشی مشکلی که نداره یعنی هنگ نمیکنه

  مائده اسلامی
  مائده اسلامی

  سلام خسته نباشید من گوشیم هوآوی y9 Prime 2019 هست آپدیت اندروید 10 براش اومده اگه بروز رسانی کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

  نیما
  نیما

  سلام خدمت شما ببخشید گوشی من a10s هستش و واسش آپدیت اندروید 10 اومدی با حجم 1400 مگابایت میخواستم بدونم از کجا باید بدونم که آپدیت بتا نیستش!!؟ و آیا با آپدیت جدید مشکلی برای گوشیم ایجاد نمیشه؟ لطفا زود جواب دهید تشکر

  حدیث
  حدیث

  سلام من گوشیم هانر 10 لایت 1بار از دستم افتاد ال سی دیش سالمه نشکسته اما وقتی نور صفحه رو زیاد میکنم صفحه گوشیم مشکی میشه میدونید علتش چیه؟

  محمد
  محمد

  سلام اندرید پای خوبه یا بد ؟ میخوام نوت ۸پرو بخرم ؟نمیدونم اندروید پای بهتره یا اندروید میشه راهنمایی کنید ممنون

  RealM
  RealM

  سلام.به نظرتون ارتقا بدم به اندروید 10،مصرف باتری گوشیم زیاد نمیشه؟ میترسم از این موردش Huawei y9s Emui 9.1

  میثم
  میثم

  سلام.بالاخره معلوم شد که اندروید ۱۰ و miui12 برای گوشی نوت ۸تی کی عرضه میشه؟

  وصال شیرازی
  وصال شیرازی

  تفاوت های چشم گیری مشاهده نشد

  رضا ملکمی
  رضا ملکمی

  کاظم مدسوی
  کاظم مدسوی

  سلام .من mi note 10 بخوام بخرم که اندروید ۹ داره بعدا بخوام ارتقا بدمش مشکلی پیش میاد براش؟

  محمد رضایی
  محمد رضایی

  سلام گوشی من نوکیا 2 1 سیستم خودش اندروید ارتقاء داد به 10 بعد از نصب گوشی هنگ می‌کنه رابط کاربری پاسخ نمیدهد نمیشه کار کرد ممنون میشم کمکم کنید

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام گوشی رو ریست فکتوری کردید؟ از بوت اینکارو انجام بدید اگر سیستم عامل مشکل داره. 

  سیامک حیدریان
  سیامک حیدریان

  ممنون از راهنمایی

  Kearash
  Kearash

  میخواستم بدونم با ارتقای اندروید ۹ به ۱۰ مشکلی پیش نمیاد گوشیم a20sاست چون شنیدم شارژ باتری زود تمام میشه وگوشی دیگه کارایی اولیه نداره؟

  امیرعلی احسانیان
  امیرعلی احسانیان

  سلام ؛ در مورد این گوشی اطلاعاتی ندارم . گوشی های شیائومی بیشتر مد نظر هست .

  yaser
  yaser

  سلام دوستان.من گوشیم m30sهست.اپدیت کردم باطری۶۰۰۰میلی امپریو تو نصف روز مصرف میکنه ممنون میشم اگه کسی همچین مشکلی داشته و درست شده ماروهم درجریان بزاره

  محمدعزتی
  محمدعزتی

  سلام من ردمی نوت۸پرو دارم اندروید ۱۰اومده بروزرسانیش کنم آیا ممنون میشم جواب بدید دیروز خواستم بروزرسانیش کنم ۲درصدش ۴دقیقه طول کشید کاری میتونم بکنم زود دانلود کنه حجمشم۲گیگ هست

  امیرعلی احسانیان
  امیرعلی احسانیان

  سلام ؛ اگر  1. اپدیتی که اومده  MIUI 11 بر پایه اندرید 10 هست 2. گوشی شما مشکل خاصی نداره ( مثلا مصرف شارژ نرمالی داره ) 

   نه ! اپدیت نکنید ! 

   

  * اگر اپدیت MIUI 12  هست . من هنوز تست نکردم و در نتیجه نمیتونم نظری بدم در موردش .

  وحید
  وحید

  سلام گوشی من a20s مشکلی پیش نمیاد تو اندرویید 10??

  امیرعلی احسانیان
  امیرعلی احسانیان

  سلام ؛ خیر

  Reza
  Reza

  سلام من note 8pro دارم آپدیت کردم به اندروید ده الان مصرف باطری بیش از حد زیاد شده درحدی که یه روز به زور می‌ره باطری قبلا دوروز دوم میآورد تازه یه عالمه بازی انلاینم میکردم ولی دووم میآورد از وقتی که آپدیت کردم به اندروید ده وحشتناک زیاد شده مصرف باطری قسمت مقدار مصرف باطری هم که میرم برنامه های اندرویدی و سیستمی بیشترین مصرف و. داره اگه راهی داره کمک کنید ممنون میشم

  امیرعلی احسانیان
  امیرعلی احسانیان

  سلام ؛ این مشکل MIUI 11 با گوشی REDMI NOTE 8 , REDMI NOTE 8 PRO هست . باید صبر کنید تا اپدیت MIUI 12 .

  * RESET FACTORY میتونه کمک کنه .

  * اپدیت MIUI 11 کلا مصرف باتری رو بالا میبره .

  * از setting وارد Battery & performance بشید . در صفحه باز شده گزینه Battery usage stats رو انتخاب کنید و چک کنید چه برنامه هایی بیشترین مصرف رو دارند . اگر برنامه‌ای مصرف زیادی داره درحالی که شما استفاده زیادی نمیکنید ازش ، برنامه رو حذف یا force stop کنید .

  * MIUI 12 گزینه ای داره به نام Autostart برای هر برنامه . متاسفانه برای بعضی برنامه های غیر ضروری بصورت پیش فرض فعال هستن . از طریق manage apps گزینه autostart رو غیرفعال کنید برای برنامه هایی که نیاز ندارید .

  * روشنایی صفحه تاثیر زیادی در مصرف باتری داره . اکثر اوقات روشنایی زیر 50 درصد کافیه .

  * این مطلب رو هم مطالعه کنید : آموزش تست و حل مشکل باتری و شارژر در گوشی‌های شیائومی

  * و این مطلب : بهترین روش مراقبت از باتری گوشی و دستگاه‌های هوشمند

  فردین ولی
  فردین ولی

  با سلام من اندروید ۱۰ خریدم نرم افزار ضبط تماس پشتیبانی نمیکنه میگن اندروید ۱۰ اجازه دسترسی به میکروفن نمیده اگه روت کنم گوشی مشکلی به وجود میاد

  امیرعلی احسانیان
  امیرعلی احسانیان

  سلام  ، درست میگید اما MIUI هنوز این قابلیت رو داره ولی روی اندروید وان نیست .

  روت کردن اگر اطلاعات داشته باشید مشکلی پیش نمیاره . بیشترین مشکلش امنیت دستگاه و باطل کردن گارانتی هست .

  پویا موسی پور
  پویا موسی پور

  من گوشیم a10s خوده گوشی برام آپدیت داده بنظرتون آمدیت کنم یا نه؟؟؟؟؟ خیلی ممنون میشم جواب بدین

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام بله اگر Stable هست و بتا نیست آپدیت کنید. 

  امجد
  امجد

  سلام و خسته نباشید من اپدیت کردم اما حتی یه دونه از اینایی که فرمودید رو ندیدم و هیچ تغییری نکرده redmi not 8 pro با رابط کاربری 11.0.4 و صد البته لانچر پیش فرض هم متوقف میشد سرویس شدم تا تمام اپدیتهای قبلیش رو حذف کردم و سرویس شد

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام . خیلی از این قابلیت ها توی MIUI 11 اضافه شده. به همین دلیل تغییر خاصی مشاهده نکردید. بله لانچر مشکل داشت توی آپدیت جدید. 

  میلاد
  میلاد

  سلام ،من s9 دارم میخواستم بپرسم اگه به اندروید ۱۰ رو نصب کنم ،مشکلی پیش نمیاد؟؟

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام خیر مشکلی نداشته. 

  امیر
  امیر

  سلام موبایل من mi note10اگه اپدیت کنم به مشکل برمی خورم؟؟ چون اپدیت داده همین امروز قصد اپدیت داشتم!!

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام ظاهرا یه مشکل کوچیک در انیمیشن ها داشته مشکل خاصی نداره. 

  ابوالفضل احمدی
  ابوالفضل احمدی

  سلام من گوشیم a30sهست اگر اپدیت کنم مشکلی براش پیش میاد چون شنیدم وقتی اپدیت میکنی هنگ میکنه؟؟؟

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام اطلاع دقیقی ندارم اما ظاهرا 2-3 تا مشکل داشته آپدیت جدید. 

  پیمان
  پیمان

  برای نوت ۹ خوب نیست من آپدیت کردم دیگه با قلم نمیشه عکس بگیری.میشه دوباره برگردم به اندروید۹؟

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام بله میشه برگشت اما کار سختیه و باید آموزشش رو قرار بدیم. 

  رضا احمدی
  رضا احمدی

  من گوشیم a20 اپدیت کردم خیلی عالیه حتما اپدیت کنید

  mhsa
  mhsa

  سلام من گوشی a10s بعد آپتدیت به اندروید ۱۰ گوشیم هنگ میکنه باطری زود خالی میکنه چکار کنم به اندروید ۹ قبلی برگرده ؟؟ یا منتظر آپتدیت جدید برا ۱۰ باشم؟

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام بهتره به اندروید 9 برگردید. یا می‌تونید تحمل کنید تا آپدیت بعدی.

  قاسم
  قاسم

  سلام آقای زحمتکش من p30lite خریدم و اندروید 9 داشت و گوشی خوب عمل می‌کرد و پس از مدتی اندروید 10 آمد و من آپ کردم و خودش نصب شد ولی از اون ببعد گوشیم با کوچکترین بازی داغ میکنه سمت دوربین! بردم نمایندگی گفت طبیعیه بنظرتون برگردونم به 9

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام بله این روزا بخاطر مشکلات کرونا آپدیت های جدید مشکل دارن بهتره آپدیت نکنید. 

  Sina
  Sina

  دانیال زحمتکش بی زحمت زحمت بکش بهم بگو اندروید ۱۱ کی میاد

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام وقت بخیر. تاریخ مشخصی در دسترس نیست در حال حاضر. به دلیل مشکلات کرونا و موارد دیگه. 

  محمدامین امیری
  محمدامین امیری

  سلام ، من گوشیم سامسونگ مدل A20 اندرویدش 9 ، خواستم بدونم اگه اندروید گوشیم رو 10 کنم ، مشکلی برا گوشیم پیش میاد؟؟

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام اطلاع ندارم در مورد اپدیت جدید این گوشی.  بهتره به انگیسی سرچ کنید توی گوگل. 

  شبنم
  شبنم

  سلام نقطه ریز کنارسیم کارت در موبایل آنر تن لایت چه کاربردی داره؟

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام متوجه نشدم اگر ممکنه عکسش رو توی اینستاگرام می مارکت بفرستید راهنماییتون کنم. @mimarket.ir

  فرفره
  فرفره

  خیلی کوسشعر شده

  مانی
  مانی

  سلام اگه گوشی بخریم که خودش اندروید 10 هست ممکنه بازی خوب و روون باشه

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام تفاوت زیادی نداره فقط پایدار تر هست در مقایسه با گوشی که اپدیت دریافت کرده. 

  الهه
  الهه

  سلام روزتون بخیر‌. برای huawei nove5t اندروید ۱۰ میاد؟

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام بله . EMUI 10 رو که قطعا دریافت می‌کنه. اندروید هم احتمالا بله. 

  امیرحسین حسینی
  امیرحسین حسینی

  بازی پابجیم رو اندروید ۹ لگ نمیزد و روون بود ولی اندروید ۱۰ لگ میزنه خیلی بد باید چکار کنم کمکم کنید؟

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام باید منتظر اپدیت بازی باشید ممکنه با اندروید 10 سازگار نیست. 

  توحید
  توحید

  سلام. گوشی من آنرا ۱۰ لایت هست و خیلی شارژ مصرف می‌کنه با آپدیت این گوشی به اندروید ۱۰ آیا مصرف باتری کاهش پیدا میکنه؟

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام ممکنه. اگر از روز اول این مشکل داشته ممکنه باتری خراب بوده. 

  Patrick Davidson
  Patrick Davidson

  سلام..من a70 دارم ولی نمیدونم چرا هنوز آپدیت اندروید ۱۰ برام نیومده

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام زمان میبره تا برای همه مناطق عرضه بشه. 

  محمدرضا رضازاده
  محمدرضا رضازاده

  سلام.. گوشی من سامسونگ A50 هست .. اندروید 10 رو نصب کردم ... همه برنامه ها از انداز قبل بزرگتر شده اند .. تلگرام .. اینستاگرام.. حتی همین صفحه گوگل ... چکار باید بکنم

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام سایز ایکون ها رو تغییر بدید. روی صفحه اصلی نگهدارید بعد از تنظیمات سایز ایکون ها تغییر بدید. 

  محمد جیرفتی
  محمد جیرفتی

  سلام خسته نباشین بچه ها اندروید ده اومد ماهم نصب کردیم الان مشکل درست شده تو بازی کالاف دیوتی وسط بازی صفحه سیاه میشه باید بیای بیرون دوباره بری یا خودش بیرون میاد قبلن مشکل نداشت چکار کنیم ممنون a70 مدل گوشیمه ممنون

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام خب باید منتظر اپدیت بازی باشید. 

  سینا صنعتی
  سینا صنعتی

  برای ردمی نوت 8 معمولی هم اپدیته اندرویده 10 میاد؟

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  بله. 

  Amir
  Amir

  سلام واسه سامسونگ a60 اندروید 10 کی میاد؟

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  درود. اطلاع ندارم. 

  Amin ataei
  Amin ataei

  سلام برای رد می نوت 8 کی میاد خبر دارید؟

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  درود. بتا عرضه شده و استیبل هم تا دو سه ماه اینده برای تمام ریجن ها منتشر میشه.

  Mahdi aghdam
  Mahdi aghdam

  خدا کنه هرچه زود تر برای نوکیا ۲.۲ اپدیت اندروید 10 بیاد ، باتشکر از متن خوبتان

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  خواهش می کنم. تاریخی که برای انتشارش در یکی از سایت ها دیدم این بود. (2020) [Jan- March]

  امیر حکیمی
  امیر حکیمی

  با سلام و خسته نباشید

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  با درود و سلامت باشید. 

  محمدرضا شمسی
  محمدرضا شمسی

  عالی و کامل بود

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  متشکرم. 


  نظر خود را برای ما ارسال کنید .