گوشی مفهومی شیائومی با نمایشگر آبشاری در تمامی لبه ها

توسط سارا گنجی -
گوشی مفهومی شیائومی با نمایشگر آبشاری در تمامی لبه ها

سلام خدمت همراهان همیشگی مجله می مارکت

امروز اینجاییم تا از طرح جدید و ابتکاری شیائومی در ساخت گوشی هوشمند صحبت کنیم. این شرکت از طرح جدیدش در مورد اولین گوشی هوشمند مفهومی با نمایشگر آبشاری رونمایی کرده که به صفحه نمایش منحنی در چهار لبه گوشی مجهزه. تصویری که از این دستگاه مفهومی منتشر شده نشون میده که چهار لبه گوشی دارای انحنایی با زاویه 88 درجه هست. اگر چه داشتن لبه های منحنی در صنعت گوشی های هوشمند، چیز جدیدی نیست، اما داشتن چهار لبه منحنی، چیزیه که تا به حال هرگز دیده نشده. 

گوشی مفهومی شیائومی با نمایشگر آبشاری و چهار لبه منحنی، یک گوشی منحصر بفرده که تأکید بر نوآوری رو نشون میده. به نظر می رسه دستگاه از جلو به جز گوشه ها، توسط نمایشگر پوشانده شده. به گفته شیائومی، این دستگاه از طراحی بدون پورت بهره می بره. اخبار رسیده حاکی از اینه که این گوشی تولید شده و توسط مدیران شیائومی مورد استفاده قرار گرفته. بنابراین، این دستگاه مفهومی تنها در یک طرح گرافیکی خلاصه نمیشه و وجود خارجی داره. 

پیش از این، شیائومی گوشی Mi Mix Alpha رو به بازار معرفی کرد که تنها در قالب یک طرح مفهومی باقی موند و به بازار ارائه نشد. ظاهراً شیائومی تمایل زیادی به ارائه دستگاه های مفهومی داره، اما اینکه اونها به بازار عرضه بشن، حتمی و قطعی نیست. 


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای    نظرات کاربران

    نظر خود را برای ما ارسال کنید .