گوشی mi mix 2S بتای آندروید 10 بر پایه MIUI 11 را دریافت کرد!

توسط دانیال زحمتکش -
گوشی mi mix 2S بتای آندروید 10 بر پایه MIUI 11 را دریافت کرد!

سلام خدمت همراهان مجله می مارکت. شیائومی عرضه آندروید 10 بتا و MIUI 11 را برای می میکس 2S در چین شروع کرد.

در هفته های گذشته شیائومی لیست گوشی هایی که نسخه یازدهم رابط کاربری شیائومی را دریافت می کنند منتشر کرد و ما هم در مطلبی لیست گوشی هایی که به MIUI 11 آپدیت می‌شوند را برای شما قرار دادیم. امروز این کمپانی یک نسخه بتا از رابط MIUI 11 و آندروید 10 را برای گوشی می میکس 2S منتشر کرد که MIUI 11 جدیدترین آپدیت های امنیتی آندروید را هم دریافت کرده است.

شیائومی به کاربران چینی توصیه کرده تا قبل از آپدیت Mi Mix 2S به آندروید 10 از فایل ها و سایر قسمت های مهم نسخه پشتیبان تهیه کنند. همچنین ممکن است نسخه جدید دارای باگ هایی باشد و هدف عرضه این نسخه رفع مشکلات و عرضه نهایی است. پس بعضی از اپلیکیشن ها در نسخه بتا ممکن است در دسترس نباشند!

mi mix 2 android 10

 

همچنین شیائومی نسخه پایدار MIUI 11 را در این ماه برای Mi Mix 2 عرضه کرده بود که بر پایه آندروید 9 ساخته شده است. اما نسخه جدید ممکن است با آندروید 10 مشکلاتی به همراه داشته باشد. نسخه جدید MIUI 11 درست زمانی که می میکس 3 (MI MIX3) نسخه بتای آندروید 10 را دریافت کرده بود، برای Mi Mix 2S در آندروید پای Pie عرضه شد. به هر حال باید منتظر ماند تا نسخه جدیدتر و پایدار آن که متناسب با آندروید 10 باشد، منتشر شود.

 

مشخصات آپدیت MIUI 11

 

MIUI 11 دارای ویژگی های جدیدی است که علاوه بر عملکرد هوشمند تر موبایل دسترسی های بیشتری به شخصی سازی، افکت های جدید، حالت تاریک و ... برای دستگاه می‌دهد. برای مشاهده تمام ویژگی های رابط کاربری MIUI 11 می‌توانید مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

 

تمام چیزهایی که باید از MIUI 11 بدانید.


به این مطلب امتیاز دهید 3 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  شهر من شیراز. اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم، وقتی که خوشحالم ویدیو میسازم. گهگاهی هم روی تقویت زبان انگلیسی کار می‌کنم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .

  جست جو