همه چیز در مورد هک بیولوژیک

توسط دانیال زحمتکش -
همه چیز در مورد هک بیولوژیک

درود به همراهان همیشگی می مارکت. امروز با بحث جذاب هک بیولوژیکی در خدمت شما هستیم.

هک بیولوژیکی چیه؟

هک بیولوژیکی چیه؟

از اونجا که علم پزشکی به شدت در حال رشده، در نتیجه با تغییر عملکرد مکانیسم کار بدن انسان، می‌تونیم نوآوریهایی رو در بدن انسان ایجاد کنیم. هک بیولوژیکی امکان دسترسی به کنترل بدن ما و زیست شناسی اونو میده. شخصی که مواد هک بیولوژیکی رو در بدنش قرار میده اصطلاحا در زبان انگلیسی Grinders (تلفظ: گرایندرز) نامیده میشه.

در درجه اول، هک بیولوژیکی شامل توجه ویژه به نوع غذایی که می‌خوریم، مایعاتی که می‌نوشیم، بوهایی که حس می‌کنیم، چیزهایی که می‌شنویم و می‌بینیم برای تغییر سبک زندگیه. حتی تونایی‌های فوق بشری که بعضی افراد دارن حاصل این مورد هست. خواه و ناخواه، بعضی از افراد حتی بدون دونستن هک بیولوژیکی مشغول به انجام اون هستن و تعداد کمی از افراد در حال ابتکار عمل هستن تا با کاشت ریز تراشه‌ها در بدن خودشون سطع بعدی زیست سنجی رو افزایش بدن. اما علاوه بر اون از اون در درمان سرطان، دیابت و سایر بیماری‌ها هم استفاده میشه و برای تشخیص بیماری در مراحل اولیه خیلی مفیده.

تاریخچه هک بیولوژیکی

تاریخچه هک بیولوژیکی

تا اوایل سال 1988، اصطلاح هک بیولوژیکی به مفهوم زیست شناسی این بود که خودتون هر کاری رو انجام بدید و از دهه 1950 میلادی در برخی از کشورهای غربی از جمله ایالات متحده آمریکا رواج پیدا کرد که معنای اونم تعمیر، اصطلاح، ساختن یا انجام برخی از کارهای فنی در خانه یا بیرون از خانه بدون کمک خواستن از متخصصان بود اما اون با چیزی که امروز ما از هک بیولوژیکی میشناسیم بسیار متفاوته. این مثل این بود که شما آمار اینکه بدنتون چطور به برخی مکمل‌های هک بیولوژیکی پاسخ میده رو بررسی کنید و بعد با تغییر سبک غذا، خواب، و تغییر سبک زندگی و ... نتیجه نهایی حاصل بشه. هدف اصلی فرایند هک بیولوژیکی، تغییر واکنش سلول، آمیب و سایر فرایندهای بدن انسانه.

آمیب چیه؟ گروهی از تک سلولی‌ها هستن که به کمک پاهای کاذب خود قادر به حرکت هستن. این دسته از آغازیان محسوب میشن و در خاک‌های مرطوب و آب زندگی میکنن. بعضی از آمیب ها به صورت انگل زندگی میکنن، آمیب‌های اسهال خونی باعث بیماری در انسان میشن.

همونطور که طی سالهای متعدد تحولات زیادی در زمینه‌های گوناگون انجام شده، در این دوره از تکنولوژی برای تغییر در فرآیند‌های مختلف استفاده میشه.

آیا هک بیولوژیکی امن و قابل اطمینانه؟

آیا هک بیولوژیکی امن و قابل اطمینانه؟

هک بیولوژیکی یک دامنه خطر از کم تا زیاد داره که بر اساس افراد متفاوته و الان در سطح تحقیق بعضی افراد به طور داوطلبانه این تغییرات رو انجام میدن و مسئولیت انجامش هم با خود داوطلبان هست. خطرناکترین نوع هک بیولوژیکی، ژن درمانی هست که جدیدا معرفی شده و نوعی بازنویسی در DNA ما با وارد کردن مواد ژنتیکی تازه هستن که عملکرد اونا رابطه با دستورالعمل‌های بیولوژیکی ما داره، پس اگر در این مورد هر اشتباهی رخ بده باعث ایجاد تومورها در بدن میشه. این افراد داوطلب دارن جان خودشون رو در این آزمایشات فدا میکنن. بسیاری از اونا هم به امید اینکه اون نتایج دلخواهشون رو بگیرن وارد این آزمایشات میشن با آرزوی اینکه تبدیل به فرا انسان بشن و خاص باشن، مواردی مثل قابلیت دید در شب با چشم‌ها، NFC انسانی، امواج رادیویی انسانی، انگشت‌های آهنربایی و موارد بسیار زیاد دیگه تا اونا رو به افراد منحصر به فردی تبدیل کنه.

کاشت هک بیولوژیکی

کاشت هک بیولوژیکی

انسان‌ها معمولا همه جا محدودیت دارن، کلا با محدودیت آفریده شدیم، مثلا، انسان می‌تونه فقط صداهای با رنج فرکانسی 20 تا 20 هزار هرتز رو بشنوه و با چشم غیر مسلح نمی‌تونیم اشعه مادون قرمز رو ببینیم اما در آینده، ممکنه تمام اینا با کاشت هک بیولوژیکی ممکن بشه. تا الان محبوب ترین کاشت‌ها شامل خالکوبی الکترونیکی، انگشتان مغناطیسی، چیپ‌های رادیویی، تراشه‌های آزمایش خون، و دید در شب میشن. این‌ها یا داخل بدن انسان قرار میگیرند یا روی سطح بدن به کار گذاشته میشن.

نظر شما در مورد این ساختار چیه؟ آیا چیزی هست که فکر می‌کنید کاشت هک بیولوژیکی بتونه اون رو برای شما فراهم کنه؟

خیلی ممنون که این مقاله رو خوندید. اگر سوالی در موردش داشتید حتما توی کامنت‌ها بنویسید.


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .