آمازفیت Bip U Pro به زودی عرضه می‌شود

توسط دانیال زحمتکش -
آمازفیت Bip U Pro به زودی عرضه می‌شود

آمازفیت Bip U Pro به زودی عرضه می‌شود

چند روز پیش Huami آمازفیت Bip U Pro را در هند معرفی کرد. ساعت جدید هوشمند Bip علاوه بر ویژگی‌های جدید، پیشرفت‌های چشمگیری نسبت به سری Bip S دارند.

Bip U علاوه بر اینکه یک ساعت هوشمند است، بلکه مشابه Amazfit Bip S خواهد بود. یکی از ساعت‌های هوشمند این سری Bip U Pro بوده و برخی از ویژگی‌های آن فاش شده است.

آمازفیت Bip U Pro

آمازفیت Bip U Pro علاوه براینکه طرحی مشابه آمازفیت Bip U دارد، تمام مشخصات آن را هم دارا می‌باشد. بنابراین شامل صفحه نمایش آن 1.43 اینچی 320*320، پنجاه واچ فیس با قابلیت شخصی سازی، بیش از 60 حالت ورزشی، نظارت بر SPO2 (میزان اکسیژن خون)، نظارت بر استرس، سنسور ضربان قلب BioTrackerTM 2 PPG و ضد آب تا عمق 50 متری است.

ویژگی‌های متمایز کننده این ساعت

Built-in GPS(جی پی اس داخلی): آمازفیت Bip U Pro دارای این ویژگی است که در نسخه استاندارد وجود ندارد. در واقع وقتی قصد دویدن در فضای باز یا دوچرخه سواری را دارید، با این ویژگی نیازی به گوشی برای داشتن GPS نیست.

Geomagnetic Sensor (سنسور ژئومغناطیسی): آمازفیت Bip U Pro همچنین دارای یک سنسور ژئومغناطیسی است که به معنای داشتن قطب نما است و مانند آن عمل می‌کند. این ویژگی برای افرادی که بیشتر در فضای باز ورزش می‌کنند بسیار مفید و عالی است.

میکروفون و احتمالا بلندگو: نسخه پرو با میکروفون ارائه می‌شود. با این ویژگی کاربران می‌توانند به راحتی به تماس‌ها پاسخ دهند و با دستیار صوتی (احتمالا دستیار صوتی آمازون الکسا) هشدارها، تایمرها و موارد مشابه دیگر را تنظیم کنند.

NFC: در مورد این ویژگی مطمئن نیستیم و داشتن NFC در آمازفیت Bip U Pro یک احتمال است. آمازفیت Bip U با نام آمازفیت Pop در چین عرضه می‌شود. ویدیوی منتشر شده از این شرکت نشان داد که آمازفیت pop از NFC پشتیبانی می‌کند در حالیکه نسخه استاندارد Bip U این ویژگی را ندارد. بنابراین ممکن است شرکت هوآمی تصمیم بگیرد که پشتیبانی از NFC را به نسخه Bip U Pro اضافه کند.

آمازفیت

Amazfit Bip U Pro

Huami تاریخ عرضه آمازفیت Bip U Pro رو مشخص نکرده است و اگر این ویژگی‌ها برای شما اهمیت زیادی دارند، باید تا زمان اعلام آن منتظر بمانید. توجه داشته باشید که قیمت این محصول هنگام عرضه، از نسخه استاندارد بیشتر است.


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .