Mi 5 و Mi 5s Plus قابل ارتقا به اندروید 11 با Lineage OS 18.0

توسط دانیال زحمتکش -
Mi 5 و Mi 5s Plus قابل ارتقا به اندروید 11 با Lineage OS 18.0

سلام به همراهان مجله تخصصی می‌مارکت. تقریبا 4 سال از معرفی و عرضه Mi 5 و Mi 5s Plus توسط شیائومی می‌گذرد. از آن زمان ما چهار پرچمدار پی در پی در سری‌های Mi 9، Mi 8، Mi 6 و Mi 10 داشته‌ایم. با این حال افرادی هستند که هنوز گوشی Mi 5 خود را دارند. اما درحال حاضر بروزرسانی سیستم عامل جدید از شیائومی برای این گوشی دور از ذهن است! این مدل‌ها با اندروید 6 (مارشمالو) عرضه شدند و در نهایت به عنوان آخرین نسخه اصلی به MIUI 10 مبتنی بر اندروید 8 ارتقا یافتند.

ارتقا اندروید

اگر شما هم دارای گوشی‌های Mi 5 یا Mi 5 Plus هستید، قطعا دوست دارید از آخرین نسخه اندروید در گوشی قدیمی خود بهره ببرید. سیستم عامل Lineage به شما کمک می‌کند تا داشتن اندروید جدید را در گوشی قدیمی خود تجربه کنید.

Lineage OS 18.0 می 5 را به اندروید 11 ارتقا می‌دهد.

Lineage OS 18.0 همچنین از تمام تنظیمات Mi 5 پشتیبانی می‌کند. به هر حال این رام سفارشی (custom ROM) فعلا در مرحله بتا است و ممکن است باگ و اشکالاتی به همراه داشته باشد. از طرفی دیگر رام Mi 5s Plus که مشابه Mi 5 نیست هم در مرحله آزمایش قرار دارد. همچنین سرویس Wfd ( وای فای دایرکت) با این رام کار نمی‌کند.

اگر می‌خواهید گوشی خود را به این رام سفارشی ارتقا دهید، قبل از نصب رام از تمام اطلاعات خود پشتیبان گیری کرده و ذخیره کنید.

دریافت نسخه LineageOS 18.0 برای Mi 5

دریافت نسخه LineageOS 18.0 برای Mi 5S Plus

نکته: اشتباه انجام دادن این روند، می‌تواند به دستگاه شما آسیب برساند. توصیه می‌شود فقط توسط کاربرانی که تجربه خوبی در این مورد دارند، اجرا شود. می‌مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آسیب دیدن دستگاه شما را ندارد.


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .