معرفی عینک جدید MIJIA Anti Blu ray

توسط دانیال زحمتکش -
معرفی عینک جدید MIJIA Anti Blu ray

آوریل سال گذشته برند MIJIA شیائومی عینک‌های آنتی بلوری را معرفی و عرضه کرد. اکنون بعد از گذشت یکسال این برند، مدل جدیدی را از عینک آنتی بلوری MIJIA معرفی کرده است.

عینک‌های آنتی بلوری MIJIA به لنزهای پلاستیکی (عدسی پلاستیکی) با وضوح بالا و انسداد نور آبی (بیشتر از 80 درصد) مجهز است. (در واقع از چشم‌ها در برابر نور آبی مثل نور گوشی، لپ تاپ و... که باعث خستگی و تاری دید میشود، محافظت می‌کند)

لنزهای پلاستیکی، لنزهایی هستند که وزن کم و کیفیت نوری عالی دارند.

این عینک دارای طراحی مینیمالیستی است. قطعه گوشی و دسته این عینک از جنس فلز تیتانیوم بتا می‌باشد که بسیار سبک وزن است و گوش ها را اذیت نمی‌کند. وزن لنزها و فریم حدودا 15.5 گرم است. میزان انتقال نور لنزهای پلاستیکی بیشتر از 93 درصد می‌باشد. پوشش 16 لایه‌ای به کار رفته در این عدسی باعث می‌شود از هر دوطرف ضد روغن (ضد لک شدن و چرب شدن) باشد.

عینک بلوری شیائومی

این لنزها دارای فاکتور نور آبی و پوشش ضدنور آبی هستند که انعکاس نور آبی را در طول موج 415-455 نانومتر که باعث اذیت و ناراحتی چشم می‌شود را جذب کرده و از بین می‌برد اما طول موج 445-500 را که برای سازگاری و تنظیم ریتم بیولوژیکی چشم مفید است، نگه می‌دارد.

این عینک در رنگهای مشکی و رز طلایی عرضه شده است که استفاده را برای مردان و زنان ممکن می‌سازد و با قیمت 199 یوان (29 دلار) در شیائومی یوپین به فروش می‌رسد.


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .