شیائومی MIUI 12 را برای ردمی 6 پرو در هند عرضه می‌کند.

توسط دانیال زحمتکش -
شیائومی MIUI 12 را برای ردمی 6 پرو در هند عرضه می‌کند.

شیائومی در چندماه اخیر، دستگاهای زیادی را در مناطق مختلف دنیا به MIUI 12 ارتفا داده است. این کمپانی تقریبا عرضه این رام در چین (که کشور مادر این شرکت است) به اتمام رسانده است. از این رو این شرکت در حال عرضه آپدیت برای فروشگاه‌های جهانی مانند هند است. آخرین گوشی که در این کشور بروزرسانی جدید را دریافت می‌کند ردمی 6 پرو است.

MIUI 12 برای ردمی 6 پرو

برای افرادی که اطلاع ندارند جالب است بدانید ردمی 6 پرو هم اکنون MIUI 12 را در نسخه چین در کنار ردمی S2 که به ردمی Y2 نیز معروف است دریافت کرده است. البته تنها دو نسخه از گوشی Redmi 6 Pro موجود است که شامل نسخه چین و هند می‌شود. از این رو این کمپانی هم اکنون شروع به آماده سازی بروزرسانی برای نسخه دوم است.

آنطور که گفته شده، شماره مدل نسخه هند V12.0.2.0PDMMIXM است. شایان ذکر است که این مسئله هنوز تایید نشده و منبع خاصی آن را تایید نکرده است و ممکن است در آینده شماره ساخت متفاوت باشد.

به هر حال، به عنوان نویسنده این مطلب، شیائومی در حال آماده سازی عرضه آپدیت‌ها به صورت جهانی بوده و اگر تاخیر در عرضه مشاهده می‌شود می‌تواند به دلیل مشکلاتی که هم اکنون جهان با آن دست و پنجه نرم می‌کند باشد.

در حال حاضر، MIUI 12 فقط برای گوشی‌های خاصی در هند مانند Redmi K20 Pro، Redmi K20، Redmi Note 8 Pro، Mi 10، POCO X2 و POCO X1 عرضه شده است.

شما می‌توانید برای مشاهده مشخصات کامل MIUI 12 به این مطلب مراجعه کنید و فاز عرضه این بروزرسانی برای گوشی‌های مختلف رو هم بررسی کنید.

‌هم چنین برای مشاهده مطلب اختصاصی بررسی MIUI 12 به این مطلب مراجعه کنید.

 

شما بروزرسانی MIUI 12 را دریافت کرده اید؟


به این مطلب امتیاز دهید 2 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .