ویژگی Screen Combo در MIUI 12

توسط طوبی ز -
ویژگی Screen Combo در MIUI 12

سلام به طرفدارن می مارکت. وقتی که با کامپیوتر شخصیمون کارمی‌کنیم ممکنه به این فکر کنیم که چقدر خوب میشه به تمام اطلاعات گوشی روی کامپیوتر دسترسی داشته باشیم. یعنی بتونیم به طور مستقیم پیام‌ها، فیلم یا انتقال فایل‌ها رو روی صفحه کامپیوتر ببینیم. ویژگی جدید MIUI این کار رو ممکن کرده و با Screen Combo می‌تونیم این کار رو به راحتی انجام بدیم. چطور؟ بیاید باهم این ویژگی رو بررسی کنیم. قبل از اینکه آموزش رو شروع کنیم، مطمئن باشید که کامپیوتر شما آخرین نسخه برنامه Mi Share رو داره و اگه ندارید باید دانلود کنید.

نکته: این ویژگی فعلا فقط در رام بتا چین موجوده و اگه برای رام گلوبال برنامه ریزی شده باشه به زودی در دسترس قرار می‌گیره.

مراحل فعال کردن

ابتدا تنظیمات رو باز کنید و به بخش اتصال و اشتراک گذاری برید.

حالا روی گزینه Screen Combo و بعد روی Scanner برای اسکن کد QR برای اتصال تپ کنید.

ویژگی جدید MIUI

بعد از اینکه اسکنر رو تپ کردید، اگه این اتصال برای اولین بار هست، یک کد QR بزرگ روی Mi Share می‌بینید. در غیر این صورت باید روی متن چینی که در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار داره، تپ کنید.

ویژگی Screen Combo

MIUI 12

ویژگی‌های خاص

انتقال فایل‌ها

با این برنامه می‌تونید فایل‌ها رو بگیرید و بکشید تا از طریق برنامه Mi Share اونا رو به دستگاه خودتون انتقال بدید.

انتقال فایل گوشی

باز کردن چندین پنجره و برنامه به صورت همزمان

روی صفحه تلفن خود کلیک راست کنید و گزینه کپی رو بزنید تا یک صفحه مشابه از گوشی ایجاد بشه. با این کار می‌تونید چندین برنامه رو به طور همزمان باز کرده و از چند پنجره مختلف اون رو کنترل کنید.

انتقال برنامه به کامپیوتر

ویرایش فایل‌ها از طریق گوشی یا کامپیوتر

روی موارد موجود در گالری یا مدیریت فایل‌ها، کلیک راست کنید تا بتونید اونا رو در کامپیوتر ویرایش کنید. روی متن چینی تپ و در نهایت اون رو ویرایش کنید.

ویرایش تصاویر در کامپیوتر

ویژگی Screen Combo به طرز فوق العاده ای خوب کار می‌کنه. با این ویژگی نه تنها می‌تونید صفحه گوشیتون رو در کامپیوتر ببینید، فایل‌ها رو کپی و مواردی رو ویراش کنید بلکه می‌تونید گوشی رو هم بدون اتصال وای فای یا داده‌های همراه، به کامپیوتر وصل کنید. همچنین اجرای مستقیم فایل‌های APK در کامپیوتر توسط گوشی وجود داره.

نظرتون راجع به این ویژگی چیه؟


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای


    طوبی ز
    طوبی ز

    دانش‌آموخته روانشناسی/ عاشق فوتبال، طراحی


    نظرات کاربران

    نظر خود را برای ما ارسال کنید .