شیائومی یوپین بخاری رو میزی Mijia را معرفی کرد

توسط دانیال زحمتکش -
شیائومی یوپین بخاری رو میزی Mijia را معرفی کرد

شیائومی جدیدا محصولات جدیدی را مثل عینک جدید از برند Mijia معرفی کرده است. محصول جدید Mijia یک بخاری رومیزی است که قابلیت گرم شدن سریع را دارد. این بخاری رومیزی اکنون با تخفیف، با قیمت 129 یوان (حدودا 17 دلار) در فروشگاه یوپین در دسترس است.

بخاری رومیزی

این بخاری کاربردی و کم مصرف است و فضای زیاد را اشغال نمی‌کند. در این محصول جدید عنصر گرمایش سرامیکی PTC به کار رفته است. این عنصر سرعت گرمایش را افزایش می‌دهد، حدودا یک دقیقه پس از شروع، هوا داغ و گرم می‌شود و از هیچ شعله‌ای برای ایجاد حرارت استفاده نمی‌کند. این باعث می‌شود که هنگام استفاده از محصول ایمنی بیشتری وجود داشته باشد.

بخاری رومیزی Mijia قابلیت گرم کردن هوا در جهت‌های مختلف و تا زاویه 45 درجه را دارد. این بخاری سه جریان هوای گرم، ملایم و سبک را ارائه می‌دهد.

قطر این بخاری حداکثر 132 میلی متر است. در قسمت پایین این بخاری یک ورودی 360 درجه طراحی شده است که امکان تهویه هوا را بدون مانع فراهم می‌کند.

این بخاری از مواد نسوز V0 ساخته شده است و از محافظت حرارتی دوگانه نیز پشتیبانی می‌کند که موجب ایمنی بیشتر این محصول می‌شود. در واقع با این ویژگی وقتی دمای داخلی افزایش می‌یابد، ترموستات به طور خودکار گرم می‌شود. و اگر ترموستات نیز خراب شود، فیوز به طور خودکار مدارها را قطع کرده تا از حوادث جلوگیری کند.

بخاری میجیا

علاوه بر این‌ها بخاری رومیزی Mijia به یک مکانیزم محافظتی خاموش شدن خودکار مجهز است. یعنی هنگامی که زاویه بخاری درست نباشد یا درحال افتادن باشد، آن را به طور خودکار خاموش می‌کند.

با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما این بخاری با فضای کمی که اشغال می‌کند و امکانات خوبی که دارد گزینه مناسبی به شمار می‌رود.


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .