معرفی اجاق القایی جدید دو پورت میجیا شیائومی

توسط طوبی ز -
معرفی اجاق القایی جدید دو پورت میجیا شیائومی

شیائومی از اجاق گاز القایی میجیا جدید خود که آن را آشپزخانه متحرک می‌نامد، رونمایی کرد. ظاهرا دلیل نامگذاری این است که می‌توان از این اجاق گاز برای اهداف مختلفی استفاده کرد. این اجاق گاز جدید از فردا 16 دسامبر در فروشگاه اینترنتی شیائومی Mall/Mi Home با قیمتی بین 137-152 دلار در دسترس خواهد بود.

با توجه به پوستر رسمی ، اجاق القایی کنترل دما را به طور مستقل در هر دو طرف انجام می دهد و قابلیت انجام همزمان پخت و پز (مثلا تفت دادن و خورشت) را دارد. علاوه بر آن از سرخ کردن، تفت دادن و پخت خورشت نیز پشتیبانی می‌کند. توان حرارتی آن 2200 وات و 100 درجه برای تنظیم حرارت و کنترل توان دراین اجاق گاز وجود دارد. این محصول همچنین از سیستم گرمایشی مداوم و کم مصرف بهره می‌برد، از گرمایش الکترومغناطیسی IH پشتیبانی می‌کند و دارای یک ظرف با اندازه 63 سانتی متر است. اجاق القایی دو پورت میجیا دارای یک پنل کوچک است و برای داشتن یک قابلمه داغ و کباب پز از طریق تکنولوژی کنترل درجه حرارت مستقل دوطرفه، دستیابی به آنها را آسان می‌کند.

اجاق گاز شیائومی

از ویژگی‌های دیگر این اجاق گاز دو پورت، برخوردار بودن آن از یک سنسور دمای خارجی می‌باشد.این سنسور قابلیت اندازه گیری دما و تنظیم خودکار میزان حرارت را دارد.

تکنولوژی محافظت از ایمنی

این اجاق گاز دارای 100 درجه برای تنظیم توان است و چندین فناوری حفاظت از ایمنی در آن به کار رفته است. در واقع به وسیله این فناوری از گرم شدن اجاق بدون قابلمه به طور خودکار جلوگیری می‌شود. این سنسور شامل یک سیستم محافظتی در برابر گرمای بیش از حد و جلوگیری از سوختن است.

اجاق گاز القایی شیائومی

اجاق القایی میجیا از همگام سازی دستورالعمل های برنامه Mijia نیز پشتیبانی می‌کند. از طریق برنامه میجیا می‌توانید از پخت سفارشی در حالت پخت و پز استفاده کنید.

اجاق گاز القایی دو پورت

اجاق گاز القای جدید دو پورت میجیا شیائومی از نظر طراحی، دارای یک طراحی مینیمالیستی و زیباست که برند میجیا شیائومی با آن شناخته شده است. در کنار این اجاق گاز دو دستگیره چرخان قرار گرفته تا درجه حرارت را کنترل کنید. علاوه بر این 4 دکمه لمسی در این اجاق گاز القایی وجود دارد که می‌توانید از آن برای زمان بندی و خاموش کردن اجاق استفاده کنید.

شیائومی از اوایل سال 2017 اجاق گاز القایی را با قیمت 299 یوان (45 دلار) معرفی و عرضه کرد. آن اجاق بیش از 100 حالت پخت و پز را شامل میشد. بعدا نسخه دیگری را با قیمت 449 یوان (68 دلار) معرفی کرد. علاوه بر این سال قبل نیز اجاق گاز القایی میجیا S1 معرفی شد که از 6 حالت پخت و پز پشتیبانی می‌کند.

امسال اجاق گاز القایی Youth Edition میجیا را با 199 یوان معرفی و عرضه کرد. در مقایسه با اجاق گاز القایی میجیا، اجاق گاز القایی Youth Edition میجیا به کلیدهای زمان بندی، کلیدهای عملکردی و نمایشگر LED مجهز می‌باشد. تنها یک دکمه مات چرخشی و یک کلید برای کنترل بین دیگر ویژگی‌ها وجود دارد.


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای


    طوبی ز
    طوبی ز

    دانش‌آموخته روانشناسی/ عاشق فوتبال، طراحی


    نظرات کاربران

    نظر خود را برای ما ارسال کنید .