مقایسه پاوربانک ردمی گلوبال 10000 با می ورژن 2 مدل 2S

توسط دانیال زحمتکش -
مقایسه پاوربانک ردمی گلوبال 10000 با می ورژن 2 مدل 2S

سلام دوستان. امروز قصد داریم پاوربانک‌های 10000 مدل ردمی گلوبال و می ورژن 2 مدل 2S را باهم مقایسه کنیم و باتوجه به قیمت مشابه این دو پاوربانک، ببینیم کدام یک ارزش خرید بیشتری دارد.

پاوربانک ورژن 2 شیائومی مدل 2S

ابتدا شباهت‌های این دو پاوربانک را بررسی می‌کنیم.

ظرفیت باتری:

هردو پاوربانک دارای ظرفیت اسمی 10 هزار میلی آمپر ساعت (10000mAh) هستند اما ظرفیت واقعی آنها کمی تفاوت دارد که در بخش تفاوت‌ها بطور دقیق توضیح خواهیم داد. باتری به کار رفته در هر دو پاوربانک از نوع لیتیوم پلیمری با کیفیت بسیار بالا است و امنیت استفاده از آنها را افزایش داده است.

پورت ها:

هر دو دارای دو پورت خروجی یکسان USB-A هستند.

سرعت شارژ:

هر دو پاوربانک از شارژ سریع ورژن 3 در ورودی و خروجی پشتیبانی می‌کنند و قابلیت شارژ دو دستگاه به طور همزمان را دارند.

ویژگی های امنیتی:

هر دو پاوربانک در برابر دمای بالا، شارژ و دشارژ بیش از حد، ولتاژ بیش از حد ورودی و خروجی، ریست شدن و اتصال کوتاه محافظت شده اند.

پاوربانک ردمی 10 هزار مدل گلوبال

اکنون به تفاوت های این دو پاوربانک می‌پردازیم.

ظرفیت باتری:

همانطور که در بخش شباهت‌ها بیان شد هر دو پاوربانک دارای ظرفیت 10 هزار میلی آمپر ساعت (10000mAh) هستند اما ظرفیت واقعی این دو متفاوت است. مدل می از ظرفیت واقعی 6500 میلی آمپر ساعت و مدل ردمی از ظرفیت 5500 میلی آمپر ساعتی برخوردار است.

پورت‌ها:

پاوربانک ردمی دو نوع پورت ورودی USB-C و Micro USB دارد درحالیکه مدل می تنها از Micro USB استفاده می‌کند. استاندارد میکرو یو اس بی و یو اس بی تایپ C در این پاوربانک سبب شده است که با هر نوع ورودی سازگار بوده و نیاز به مبدل‌های اضافه نباشد.

سرعت شارژ:

مدل ردمی در حالت استفاده از دو پورت به صورت همزمان جریان بیشتری دارد که این یک مزیت است. جریان در صورت استفاده همزمان در ردمی 2.6 آمپر است در صورتیکه مدل می در زمان استفاده به صورت همزمان حداکثر 2.4 آمپر خروجی می‌دهد.

این مقایسه با نسخه گلوبال ردمی بوده و نسخه چین از شارژ 18W (وات) پشتیبانی نمی‌کند.

کدام یک بهتر است؟

پاوربانک می ورژن 2 مدل 2S: این پاوربانک برای افرادی که به ظرفیت بیشتر پاوربانک اهمیت می‌دهند و نیازی به دو ورودی مختلف ندارند، مناسب‌تر است.

پاوربانک ردمی 10 هزار گلوبال: برای افرادی که به شارژ همزمان دو دستگاه و دو ورودی مختلف اهمیت می‌دهند، گزینه مناسب‌تری می‌باشد.

شما کدام یک را ترجیح می‌دهید و دلیل آن چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .