Mi Box 4S Pro شیائومی با پشتیبانی از کیفیت 8K معرفی شد

توسط دانیال زحمتکش -
Mi Box 4S Pro شیائومی با پشتیبانی از کیفیت 8K معرفی شد

Mi Box 4S Pro شیائومی با پشتیبانی از کیفیت 8K معرفی شد

Mi Box 4S Pro یک دستگاه پخش جدید شیائومی با پشتیبانی از کیفیت 8K است که در چین معرفی شد. قیمت این دستگاه تقریبا 4500 روپیه قیمت است و تنها در چین در دسترس خواهد بود و فعلا هیچ برنامه‌ای برای عرضه این محصول در بازار جهانی از جمله چین اعلام نشده است. Mi Box 4S Pro دارای برخی ویژگی‌های مشابه Mi Box 4K است که در اوایل امسال با قیمت 3499 روپیه در هند عرضه شد.

ارزش خرید Mi Box 4S Pro

Mi Box 4S Pro با قیمت تقریبا 4500 روپیه کمی از Mi Box 4K گرانتر می‌باشد و از ویژگی‌هایی برخوردار است که به طور قابل توجهی بهبود یافته است. پشتیبانی از رمزگشایی ویدیویی 8K، برتری چشمگیری به این دستگاه نسبت به دستگاه‌های رقیب مثل Amazon Fire TV Stick 4K، Apple TV 4K و Mi Box 4K داده است.

خرید Mi Box 4s Pro

مشخصات و ویژگی‌های Mi Box 4S Pro

مهمترین ویژگی کلیدی این دستگاه پشتیبانی از رمزگشایی ویدیویی 8K می‌باشد که فعلا در دستگاه‌های پخش دیگر نیست. هرچند هنوز مشخص نیست که این ویژگی چطور کار می‌کند اما به احتمال زیاد Mi Box 4S Pro می‌تواند ویدیوهای 8K را به صورت محلی در تلویزیون پخش کند. یعنی به صورت بی‌سیم نمی‌توان محتوای 8K را پخش کرد و باید به صورت فایل یا ذخیره شده در دستگاه باشد.

همانطور که گفته شد درحال حاضر هیچ کدام از دستگاه‌های اصلی محتوایی را با وضوح 8K نشان نمی‌دهند. بنابراین نمی‌توان کارهای دیگری با این ویژگی انجام داد.

Mi Box 4S Pro دارای رابط کاربری MIUI برای تلویزیون با 2 گیگابایت رم و 16 گیگابایت حافظه داخلی برای برنامه‌ها و داده‌های آن است. نسخه گلوبال دستگاه احتمالا با سیستم عامل Android TV و ( نه MIUI-TV) مثل Mi Box 4K در هند عرضه می‌شود.

قیمت و خرید Mi Box 8K

با توجه به اینکه تلویزیون‌های 8K خیلی گران هستند و در دسترس نیستند، بعید به نظر می‌رسد که در حال حاضر در سطح جهانی جذابیت زیادی داشته باشد!


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .