Redmi 8 نسخه گلوبال، MIUI 12 را دریافت می‌کند

توسط طوبی ز -
Redmi 8 نسخه گلوبال، MIUI 12 را دریافت می‌کند

ردمی 8 هم مانند مدل‌های قبلی خود، یکی از پرفروش ترین گوشی‌ها در زمان خود بود. این گوشی با قیمتی ارزان و با رابط کاربری MIUI 10 مبتنی بر اندروید Pie عرضه شد. چند هفته بعد از انتشار، رابط کاربری به MIUI 11 بروز شد و حتی اوایل سال جاری اندروید 10 را نیز دریافت کرد. حالا بعد از تقریبا بیش از یک سال عرضه، گزارش شده که نسخه گلوبال ردمی 8، دریافت بروزرسانی MIUI 12 را شروع کرده است و این خبر بسیار خوبی برای کاربران خواهد بود.

عرضه MIUI 12 برای ردمی 8

سری گوشی‌های ردمی شیائومی، مانند سری ردمی نوت از گوشی‌های پرفروش جهان هستند. در واقع این گوشی‌ها، هرچیزی را که کاربران از یک گوشی انتظار دارند را با قیمتی بسیار مناسب ارائه می‌دهند.

شیائومی برخلاف بقیه بروزرسانی ها در گوشی‌های دیگر، برای این گوشی دو بروزرسانی MIUI و یک بروزرسانی اندروید ارائه می‌دهد. به همین دلیل این شرکت عرضه دومین و آخرین بروزرسانی رابط کاربری MIUI را برای ردمی 8 آغاز کرده است.

فعلا این بروزرسانی فقط برای نسخه گلوبال است و با شماره مدل V12.0.1.0.QCNMIXM و به شکل بتا برای تست عرضه شده است. یعنی اگر دریافت کنندگان اولیه این بروزرسانی با مشکلی روبرو نشدند، این نسخه در اختیار کاربران بیشتری قرار میگیرد.

انتظار داریم که سایر نسخه‌های ردمی 8 مثل: چین، هند، اندونزی، روسیه و EEA نیز بروزرسانی جدید را در روزهای آینده دریافت کنند.

البته باید در نظر داشت که شیائومی معمولا در ابتدا، هر بروزرسانی را برای نسخه‌های چینی گوشی‌های خود عرضه می‌کند. اما نکته جالب و قابل توجه این است که در مورد ردمی 8 اینگونه نبود و MIUI 12 ابتدا در دسترس نسخه جهانی قرار گرفت! این در صورتی است که بروزرسانی اندروید 10، برای اولین بار در نسخه چین عرضه شده بود.


به این مطلب امتیاز دهید 2 رای


  طوبی ز
  طوبی ز

  دانش‌آموخته روانشناسی/ عاشق فوتبال، طراحی


  نظرات کاربران
  احسان صالحی
  احسان صالحی

  سلام نوت 8 هم بروزرسانی میشه یا نه

  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  سلام بله. اما مشخص نیست کی


  نظر خود را برای ما ارسال کنید .