معرفی توالت فرنگی هوشمند صوتی Dabai شیائومی

توسط دانیال زحمتکش -
معرفی توالت فرنگی هوشمند صوتی Dabai شیائومی

اخیرا شیائومی از طریق پلتفرم کمپین جذب سرمایه یوپین، توالت فرنگی هوشمندی صوتی یونی با قدرت فوق العاده را عرضه کرده است. قیمت اصلی این محصول 3599 یوان (535 دلار) بوده اما در این کمپین به قیمت 2.228 یوان (340 دلار) به فروش می‌رسد.

توالت هوشمند صوتی Dabai به اولین تراشه صوتی هوشمند Dabai مجهز شده که به طور موثری عمل می‌کند. مثلا وقتی به این محصول می‌گویید درب را باز کن، درب توالت به طور خودکار باز می‌شود.

از نظر طراحی، یک پنل شیشه‌ای با انتقال بالا و یک صفحه نمایش دیجیتال LED در این محصول به کار رفته و نمادهای دستگاه کاملا روشن و واضح هستند. بنابراین استفاده از این محصول در شب کاملا واضح و راحت است و با مشکلی رو به رو نمی‌شوید.

توالت فرنگی هوشمند

وقتی فرد به توالت نزدیک می‌شود، دستگاه حس می‌کند و درپوش توالت به صورت خودکار باز می‌شود. بنابراین دیگر مجبور نیستید درب را با دست باز کنید. در نتیجه آلودگی و میکروب‌های سطح توالت کاهش پیدا می‌کنند.

توالت فرنگی شیائومی

این توالت از فناوری پیشرفته ضدعفونی پلاسما که در صعنت پزشکی استفاده می‌شود، بهره می‌برد. بعد از روشن شدن دستگاه یون‌های ضدعفونی کننده به طور مداوم (در 2 ساعت) در داخل توالت آزاد می‌شوند و باکتری‌های درون توالت را از بین می‌برند.

با این فناوری ساختار DNA و RNA باکتری‌ها از بین می‌رود و کاسه توالت به طور کامل ضدعفونی می‌شود.

فناوری سیفون ثانویه این دستگاه بسیار قوی است و کارایی بالایی دارد. این فناوری با ایجاد یک گرداب شدید، خیلی سریع آلودگی‌ها و پسماندها را به طور دقیق تمیز می‌کند.

توالت فرنگی

این توالت هوشمند از شستشو با دمای ثابت، شستشوی باسن، خشک کردن با هوای گرم با قابلیت تنظیم سرعت و دمای صندلی و عملکردهای دیگر پشتیبانی می‌کند.

این محصول در فروشگاه یوپین موجود است و احتمالا از 20 آبان عرضه خواهد شد.


به این مطلب امتیاز دهید 2 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .