آپدیت جدید آمازفیت GTR 2 و GTS 2 با پشتیبانی از 90 حالت ورزشی

توسط طوبی ز -
آپدیت جدید آمازفیت GTR 2 و GTS 2 با پشتیبانی از 90 حالت ورزشی

بروزرسانی جدیدی برای ساعت‌های هوشمند آمازفیت GTR 2 و GTS 2 ارائه شده است. این بروزرسانی، ویژگی‌های جدیدی را به هر دوساعت اضافه کرده است که مهم ترین ویژگی، پشتیبانی از حالت‌های ورزشی بیشتر می‌باشد.

آپدیت آمازفیت GTR 2

براساس پستی که توسط سایت رسمی Weibo به اشتراک گذاشته شده، این بروزرسانی در حال حاضر فقط در دسترس کاربران اندروید قرار گرفته است. بروزرسانی برای نسخه‌های IOS به تاخیر افتاده است زیرا فروشگاه برنامه IOS هنوز در تعطیلات شکرگذاری ایالات متحده می‌باشد. این بروزرسانی که قبلا توسط فروشگاه‌های مختلف برنامه اندروید بررسی شده، با نسخه 5.6.0 برای اندروید ارائه می‌شود.

هوآمی بیان کرده که این بروزرسانی عملکرد جدیدی را برای تشخیص حرکت ایجاد می‌کند. همچنین حالت‌های ورزشی پشتیبانی شده را، به 90 حالت افزایش می‌دهد. هنگامی که این ساعت معرفی و عرضه شد، سازندگان آن قول داده بودند که حالت‌های ورزشی از 12 به 90 حالت افزایش پیدا می‌کند.

همچنین کاربران می‌توانند لیست این ورزش‌های پشتیبانی شده را ویرایش کنند تا ورزش‌های موردعلاقه‌شان در بالای لیست باشد. گفته شده در این تغییرات جدید، وقتیکه پیام‌های جدید دریافت می‌شود، صفحه روشن نمی‌شود که موجب طولانی تر شدن عمر باتری خواهد شد.

آپدیت آمازفیت GTS 2

این بروزرسانی، سومین بروزرسانی سخت افزاری برای این دو ساعت از زمان عرضه آنها در سپتامبر است. هر دوی این ساعت دارای صفحه نمایش AMOLED اما در شکل و اندازه‌های متفاوت هستند. صفحه نمایش GTS 2 مستطیل شکل و 1.65 اینچ و صفحه نمایش GTR 2 به شکل دایره و با اندازه 1.39 اینچ می‌باشد.

این ساعت‌ها هر کدام دارای 4 گیگایبایت فضای ذخیره سازی داخلی (البته برای نسخه جهانی 3 گیگابایت است)، GPS داخلی و GLONASS، سنسور Sp02، سنسور ضربان قلب، دستیار صوتی الکسا (برای نسخه جهانی)، NFC و عمر باتری 7 روزه برای GTS و عمر باتری 14 روزه برای GTR می‌باشد. قیمت هر دو ساعت 179 دلار است.


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای


    طوبی ز
    طوبی ز

    دانش‌آموخته روانشناسی/ عاشق فوتبال، طراحی


    نظرات کاربران

    نظر خود را برای ما ارسال کنید .