لپ تاپ شیائومی

همانطور که می دانید شیائومی به اپل چین معرف می باشد. اگر چه محصولات این برند در قیمتی پایین به بازار عرضه می شوند، اما از کیفیت بالایی برخوردار هستند. لپ تاپ شیائومی نمونه بارزی از این محصولات می باشد که حتی در مقایسه با برخی از لپ تاپ های گران قیمت، عملکردی بالاتر را در قیمتی به مراتب پایین تر به کاربر ارائه می دهد. علت مقایسه این لپ تاپ ها با مک بوک و برتری آنها را به طور خلاصه خدمت شما همراهان همیشگی می مارکت عرض می کنیم.

لپ تاپ های شیائومی بسیار شبیه به مک بوک می باشند، اگر چه قیمت آنها با هم قابل مقایسه نیست. بنابراین با پرداخت هزینه ای کمتر می توانید عملکردی عالی در حد مک بوک و یا حتی بهتر دریافت نمایید. این لپ تاپ ها ساختار بسیار سبک و ظریفی داشته و در عین حال سرعت بالایی را در عملکرد ارائه می دهند. یکی از مهم ترین نکات در طراحی لپ تاپ های شیائومی، پورت های متنوعی است که روی بدنه دستگاه تعبیه شده، در حالی که پورت های محدود مک بوک ها همواره برای کاربران ناخوشایند بوده است.

برخی از مدل ها دارای اسکنر اثر انگشت هستند و دیگر نیازی به تایپ پسورد نیست، کافی است انگشتتان را روی پد قرار داده و با لپ تاپ مشغول کار شوید. همچنین، لپ تاپ های شیائومی با وجود برخورداری از گرافیک NVIDIA GeForce، عملکرد فوق العاده ای را در گیمینگ ارائه داده که این موضوع، برای گیمرهای عزیز می تواند بسیار خوشایند باشد. با وجود مزایایی که برشمردیم، خالی از لطف نیست در دسته بندی لپ تاپ شیائومی نگاهی به مشخصات آنها بپردازید.

filter_list