نتایج بنچمارک AnTuTu در فوریه 2020 – Mi 10 Pro در صدر جدول

توسط دانیال زحمتکش -
نتایج بنچمارک AnTuTu در فوریه 2020 – Mi 10 Pro در صدر جدول

AnTuTu که سالهاست آنرا می‌شناسیم، این ماه نتایج رده بندی خود را اعلام کرد. این وبسایت ماهیانه نتایج کلی کاربران را قرار داده و با تست‌های انجام شده، رده بندی عملکرد گوشی‌های هوشمند را مشخص می‌کند. اگر به یاد بیاورید در ژانویه 2020 گوشی iQOO Neo بهترین گوشی جهان شناخته می‌شد. این معیار رده بندی در ماه فوریه منتشر شد و این بار این رده بندی Xiaomi Mi 10 Pro را در صدر جدول قرار داد.

این داده‌ها و رتبه بندی بر اساس دوره 1 فوریه تا 29 فوریه 2020 بوده است.

همانطور که می‌دانیم گوشی ها باید بیش از هزار بار در این برنامه تست شوند تا رده بندی آنها مشخص شود. بنابراین رتبه بندی و میانگین نمره AnTuTu تنها بر اساس یک گوشی نبوده و بر اساس کل عملکرد در مدل‌های مختلف است. علاوه بر این، لیست این ماه بر اساس مدل‌هایی است که در نسخه بتا V8 این نرم افزار قرار داشته اند، در اول اوت 2019 منتشر شد.

نتایج بنچمارک گوشی Mi 10 Pro شیائومی

گوشی Mi 10 Pro و Mi 10 به عنوان اولین و دومین گوشی برتر دنیا در فوریه 2020، با میانگین امتیاز به ترتیب 594069 و 564327 شناخته می‌شوند. هر دو مدل از چیپست اسنپدرگون 865 استفاده می‌کنند. باید این نکته را نیز اضافه کرد که این رتبه بندی اساسا مربوط به مدل‌هایی است که در ماه فوریه به فروش رفته اند. iQOO 3 در ماه فوریه اعلام شد ولی امتیاز فعلی و مدل‌هایی که اکنون ارائه می‌شوند نتوانسته معیارهای AnTuTu را ارائه کند.

علاوه بر آن از جنبه دیگر که به موضوع می‌نگریم، در حال حاضر تسلط بر چیپست‌های +855 است. در مجموع مدل‌های بعدی در این لیست اکثر مجهز به Snapdragon 855+ بوده و هوآوی V30 Pro با چیپست Kirin 990 ورژن 8 وارد بازار شدند. همچنین اسنپدارگون 855 در حال حاضر ASUS ROG 2 و Realme X2 Pro 10 را در لیست 10 گوشی برتر قرار داده است.

Mi 10 Pro Mimarket.ir

این عملکرد و نتایج بالا به ما فرصتی می‌دهد تا در فوریه 2020 و با نتایج انجام شده AnTuTu شاهد عملکرد قدرتمند اسنپدراگون 865 باشم. همانطور که در عکس و سایت نیز قابل مشاهده است، تفاوت بین Mi 10 Pro و iQOO Neo در مکان سوم، بیش از 90000 امتیاز است. با توجه به این نتایج امیدواریم گوشی‌های بیشتری با اسنپدراگون 865 به فروش برسند و در استاندارد بالارده ها شاهد استفاده از این پردازنده به صورت گسترده باشیم. باید منتظر ماند و نتیجه تغییرات این لیست که قطعا گسترده تر خواهد شد در ماه مارس چگونه است.

نظر شما کاربران می مارکت چیست؟ آیا پیشرفت سریع تکنولوژی و قدرتمندتر شدن تلفن‌های همراه در زمینه سخت افزار جنبه کاربردی دارد و یا تجاری؟ شما انتظار تجربه چه تکنولوژی جدیدی را دارید. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


به این مطلب امتیاز دهید 5 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  شهر من شیراز. اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم، وقتی که خوشحالم ویدیو میسازم. گهگاهی هم روی تقویت زبان انگلیسی کار می‌کنم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .

  جست جو