دسترسی انحصاری شیائومی به اسنپدراگون سری4 برای گوشی‌های 5G

توسط دانیال زحمتکش -
دسترسی انحصاری شیائومی به اسنپدراگون سری4 برای گوشی‌های 5G

شیائومی دسترسی انحصاری به اسنپدراگون سری 4 برای گوشی‌های 5G را دریافت می‌کند

لی جون، بنیان گذار، رئیس و مدیراجرایی شیائومی گفت: سال 2020 سال انتشار 5G است. در پی مقیاس گذاری گسترش 5G چندین گوشی هوشمند 5G را معرفی کردیم که از سری اسنپدراگون 7 و 8 پشتیبانی می‌کند.

امروزه دیدن توسعه فناوری کوالکام 5G به سری 4 اسنپدراگون بسیار جذاب و هیجان انگیز است و شیائومی به یکی از اولین‌های جهان در OME، یعنی سازنده اصلی قطعات تبدیل خواهد شد که گوشی‌های 5G را با سری 4 اسنپدراگون معرفی می‌کند. امسال دهمین سالگرد شرکت شیائومی است. در دهه گذشته هیچ یک از نقاط عطف شیائومی بدون حمایت کوالکام ممکن نبود. شیائومی به بیشتر از 90 بازار جهانی وارد شده است و از نظر گوشی‌های هوشمند، بین 50 بازار جهانی در 5 بازار برتر قرار دارد.

وی همچنین افزود: ما بدون شرکای عالی مثل کوالکام قادر به جلب اعتماد مشتری‌های جهانی نخواهیم بود. این یک گام دیگر رو به جلو در همکاری طولانی مدت ما با فناوری‌های کوالکام است.

سری 4 اسنپدراگون

رئیس شرکت شیائومی از برنامه‌های خود برای سرعت بخشیدن به تجارت جهانی گوشی‌های 5G با سری 4 اسنپدراگون در اوایل سال 2021 خبر داد.

مثل سایر سیستم عامل‌های گوشی با اسنپدراگون، سری جدید 4 اسنپدراگون کاملا جهانی طراحی شده و از 5G پشتیبانی می‌کند که با بیشتر از 80 شبکه تجاری در بیش از 35 کشور جهان در دسترس است.

سری 4 اسنپدراگون برای گوشی 5G

سری 4 اسنپدراگون برای گوشی‌های 5G سطح متوسط و کاربران متوسط بوده و این وعده در دسترس قرار گرفتن 5G برای همه کاربران گوشی‌های هوشمند را می‌دهد.


به این مطلب امتیاز دهید 1 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .