عرضه MIUI 12 از 29 مهرماه برای گوشی های ردمی 9 و سری نوت 9

توسط دانیال زحمتکش -
عرضه MIUI 12 از 29 مهرماه برای گوشی های ردمی 9 و سری نوت 9

شیائومی رام سفارشی MIUI 12 را اواخر آوریل (فروردین) معرفی کرد. بعد از آن بروزرسانی‌هایی را به صورت مداوم برای چندین گوشی خود از طریق ساخت نسخه بتا و پایدار عرضه کرد. اما هنوز چندین مدل هستند که نسخه بتا یا پایدار MIUI 12 را دریافت نکرده‌اند.

طبق آخرین گزارشات شرکت شیائومی، این شرکت به زودی MIUI 12 را برای گوشی‌های ردمی نوت 9S، ردمی 9 و ردمی نوت 9 پرو عرضه می‌کند. این گوشی‌ها از آن مدل‌هایی هستند که هنوز بروزرسانی MIUI 12 را دریافت نکرده‌اند.

MIUI 12

قبل از این اعلام شده بود که بروزرسانی MIUI 12 برای ردمی نوت 9 پرو در ماه اکتبر (مهرماه) عرضه می‌شود اما براساس آخرین اخبار موجود، دریافت نسخه بروزرسانی شده MIUI 12 برای گوشی‌های ردمی نوت 9S گلوبال، ردمی 9 و ردمی نوت 9 پرو، از تاریخ 29 مهرماه برنامه ریزی شده است.

از آنجایی که بیان شده بروزرسانی ردمی نوت 9 پرو برای نسخه گلوبال است، پس احتمالا مدل‌های ردمی نوت 9S و ردمی 9 برای نسخه چین هستند.

به هر حال هنوز اطلاعیه رسمی در مورد بروزرسانی MIUI 12 برای این گوشی‌ها وجود ندارد. اما انتظار داریم این شرکت تا پایان ماه اکتبر، نسخه بروزرسانی را برای همه گوشی‌های واجد شرایط عرضه کند.


به این مطلب امتیاز دهید 3 رای


  دانیال زحمتکش
  دانیال زحمتکش

  اوقاتی که متمرکز هستم مینویسم.


  نظرات کاربران

  نظر خود را برای ما ارسال کنید .